FedEx - oddział Warszawa

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


FedEx Warszawa

Warszawa jako stolica i największe miasto Polski jest miejscem, w którym firmy z każdej branży dynamicznie rozwijają się. Sprzyja temu doskonale zorganizowany transport, połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dużymi miastami w kraju, a także z wieloma miastami z Europy i świata. Rozwija się przemysł, z licznymi zakładami produkcyjnymi, handel, turystyka, kultura, oświata, sport. Warszawa jest też jednym z najnowocześniejszych centrów usług biznesowych w naszym kraju. W tym mieście funkcjonują także największe centra badawczo-rozwojowe w Polsce. W takim mieście jak Warszawa nie brakuje też zapotrzebowania na usługi kurierskie FedEx i innych firm, dlatego platforma przesyłkowa Sendit nie mogła pominąć miasta Warszawa w swojej strategii biznesowej.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Najtańsze usługi kurierskie dla miasta Warszawa

W Warszawie nie brakuje ambitnych przedsiębiorców, którzy prowadzą swój biznes lokalnie, na skalę krajową, a nawet globalnie. Nie brakuje też e-biznesmenów. Wciąż powstają kolejne start-upy. Jako największe miasto akademickie w kraju – Warszawa może się pochwalić aż 66-cioma szkołami wyższymi na czele z Politechniką Warszawska, Uniwersytetem Warszawskim, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym czy Wojskową Akademią Techniczną. Liczne uczelnie publiczne i niepubliczne dostarczają każdego roku specjalistów z każdej branży. W tak dynamicznym środowisku jak Warszawa doskonale odnajduje się Sendit. Dzięki współpracy z licznymi firmami kurierskimi takimi jak FedEx, platforma proponuje klientom indywidualnym i biznesowym wyjątkowo korzystną ofertę. W ten sposób mieszkańcy miasta Warszawa, jak i lokalni biznesmeni, mogą znacząco obniżyć dotychczasowe koszty związane z korzystaniem z usług kurierskich FedEx i innych firm.

Dlaczego ceny usług kurierskich FedEx mogą być tańsze?

Większość klientów, a już na pewno klienci indywidualni korzystając z usług FedEx i innych wiodących firm kurierskich, wysyłają paczki płacąc za nie zgodnie ze standardowymi cennikami, w których ceny nie są prawdę mówiąc, zbytnio korzystne i niskie. Jedynie największe firmy z miasta Warszawa, które podpisują umowy z takimi firmami jak FedEx, mogą liczyć na atrakcyjne, preferencyjne ceny. Aby jednak taką umowę podpisać konieczne jest duże zapotrzebowanie na wysyłki i deklaracja wielkości wolumenu paczkowego. A to wiąże się ze zobowiązaniami. Na szczęście Sendit wprowadził rozwiązanie, które pozwala korzystać z usług kurierskich FedEx i in. taniej i w dodatku bez zobowiązań. Jednocześnie jakość wykonania usługi kurierskiej FedEx jest dokładnie na tym samym poziomie, co przy bezpośrednim zamówieniu usługi w wybranej firmie kurierskiej. Dlatego też zachęcamy mieszkańców miasta Warszawa do wypróbowania platformy przesyłkowej Sendit.

Już teraz proste zamawianie usług kurierskich dla miasta Warszawa!

Z Sendit może skorzystać dosłownie każdy. Zamówienie kuriera FedEx jest bardzo proste i zajmuje kilka minut. Przy pierwszej wizycie na platformie należy założyć sobie konto klienta. W tym celu wystarczy podać wyłącznie adres e-mail i wybrane hasło lub zalogować się z pomocą danych do konta na Allegro. I już można przystąpić do składania zamówienia! W tym celu wpisujemy dane nadawcy i odbiorcy przesyłki, a także podajemy dane dotyczące paczki, jak wymiary czy waga. Ostatni krok to wybór firmy FedEx lub innego kuriera i opłacenie przesyłki. Kurier FedEx dotrze po odbiór przesyłki w najszybszym możliwym terminie w mieście Warszawa i dostarczy ją błyskawicznie do odbiorcy. Nasze korzyści, jako użytkowników Sendit, to niższe ceny nawet o kilkadziesiąt procent, obiór paczki na terenie całego miasta Warszawa, bez konieczności zawożenia paczki do punktu odbioru, wysoka jakość usług, możliwość korzystania z FedEx i innych firm kurierskich z pomocą jednej platformy i wiele innych.

Dodatkowe korzyści przy nadawaniu paczek kurierem FedEx


TERAZ CZYTASZ

FedEx Warszawa – wyślij paczkę online bez wychodzenia z domu!

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej