UPS - oddział Warszawa

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Wysyłaj przesyłki UPS wygodnie z Sendit

UPS została założona w 1907 roku w USA. Obecnie ta korporacja posiada największa flotę samochodową w branży kurierskiej liczącej ponad 96 tysięcy pojazdów (samochody dostawcze, vany, motocykle i nawet traktory). Oferuje wyspecjalizowane usługi kurierskie, transportowe i logistyczne w ponad 200 krajach na całym świecie.


UPS Warszawa

Warszawa to dynamiczne miasto. Ciągłe zmiany, rozwój i wielkie możliwości sprawiają, że życie tutaj toczy się na wysokich obrotach. Mieszkańcy stolicy zdają sobie sprawę, że aby coś osiągnąć, trzeba być trochę jak to miasto – żądnym wyzwań i szybkim. Tutaj czas jest towarem deficytowym, dlatego mało kto chce poświęcać wolną chwilę na przyziemne czynności. Z myślą o zabieganych Warszawiakach powstała platforma Sendit. Logując się na tej stronie, z łatwością można zamówić kuriera UPS oraz innych przewoźników. A wszystko to bez wychodzenia z domu.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę UPS z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier UPS potrzebny od zaraz

Polacy coraz częściej korzystają z usług kurierów. Handel przenosi się powoli do Sieci, a co za tym idzie – coraz więcej zamówień przesyłanych jest właśnie za pośrednictwem firm kurierskich. Warszawa wcale nie odbiega od tego modelu zakupów. Ludzie kupują, ale także… wysyłają. W Warszawie działa już kilku przewoźników, dzięki czemu klienci mogą uzyskać niższe ceny. Porównując jednak oferty, bardzo korzystnie wypadają usługi firmy UPS. Ich propozycja rozwiązań dla firm jest bardzo profesjonalna i bezpieczna. Warto jednak zauważyć, że klientami kurierów nie zawsze są przedsiębiorstwa, a te najciekawsze oferty UPS i innych przewoźników były skierowane tylko i wyłącznie do firm. Portal Sendit przełamał to.

Warszawa wysyła paczki w najniższej cenie

Nie jest nowością, że kurierzy mogą zaproponować niższą cenę w przypadku podpisania umowy. Podobnie jest w przypadku przewoźnika UPS. Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa wysyłający niewielką liczbę paczek, zmuszeni byli do płacenia wyższych kwot za usługi kurierskie. Na szczęście po wprowadzeniu platformy Sendit kuriera UPS można wygodnie zamówić w niższej cenie. I to bez wychodzenia z domu – za pomocą formularza online. Czy to możliwe w Warszawie? Oczywiście! Sendit to coś więcej niż zwykła porównywarka. Dzięki tej platformie klienci, których miejscem zamieszkania jest Warszawa, mogą pozwolić sobie na wysyłkę w atrakcyjnych cenach. Sendit bowiem dzięki specjalnym umowom podpisanym z UPS jest w stanie wynegocjować specjalne zniżki dla osób prywatnych i firm.

Warszawa – jak wysłać paczkę?

A jak wygląda w praktyce zamówienie takiego kuriera UPS? Odpowiedź jest prosta: całość odbywa się w taki sam sposób, jak podczas zamawiania usługi UPS tradycyjnymi kanałami. Chcąc zminimalizować koszty przesyłki w miastach takich jak Warszawa, wystarczy postępować według krótkiej instrukcji. Na początek należy wejść na stronę Sendit i założyć konto na platformie. Podczas rejestracji podaje się podstawowe dane: imię, nazwisko i adres (w tym przypadku Warszawa), który zostanie z automatu potraktowany jako adres nadawcy. W późniejszym czasie klient uzupełnia także adres odbiorcy, do którego kurier UPS ma dostarczyć przesyłkę. Kolejne rubryki dotyczą już ściśle wysyłanej paczki – jej rodzaju, gabarytów, wagi, sposobu pakowania. Jest to niezbędne podczas ustalania ceny za usługę, ale jednocześnie znacznie ułatwia pracę kuriera UPS. Za pomocą portalu można zażyczyć sobie od UPS dodatkowego ubezpieczenia na kwotę, która zależna jest od wartości towaru.

Kurier UPS bez umowy


TERAZ CZYTASZ

Kurier UPS w Warszawie – zawsze niskie ceny i minimum formalności

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej