InPost - oddział Warszawa

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


InPost Warszawa

Warszawa to nie tylko administracyjna, ale także gospodarcza i biznesowa stolica Polski. To tutaj swoje siedziby ma największa liczba przedsiębiorstw, a jak grzyby po deszczu w mieście wyrastają kolejne biurowce. Duża liczba mieszkańców dodatkowo przyczynia się do faktu, że Warszawa cechuje się bardzo wysokim zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. W ostatnich latach coraz więcej klientów biznesowych i indywidualnych w Warszawie korzysta również z paczkomatów InPost, co stanowi tańszą alternatywę. Z myślą o wszystkich klientach InPost i tradycyjnych kurierów stworzyliśmy platformę Sendit, aby Warszawa mogła nam dawać przesyłki jeszcze taniej.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Warszawa – zapotrzebowanie na paczkomaty i usługi kurierskie

Ponad 1,5 mln mieszkańców sprawia, że Warszawa to największe miasto w Polsce. Miasto jest również głównym biznesowym centrum naszego kraju. Jednocześnie Warszawa jest dobrze skomunikowana z resztą kraju poprzez połączenia drogowe i kolejowe. Z tych wszystkich powodów stanowi przy okazji największy rynek usług kurierskich, a miasto pokrywa gęsta sieć paczkomatów InPost, z których chętnie korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi. InPost to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kurierów, ponieważ dzięki nadawaniu paczki w paczkomacie i jej odbiorowi ceny tej usługi są znacznie niższe. To doskonałe rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw i klientów prywatnych, których nie brakuje na terenie Warszawy i jej okolic.

Sprawdzony sposób na tanie i wygodne przesyłki przez InPost

Wielu klientów zamieszkujących Warszawę korzysta zarówno z tradycyjnych usług kurierskich, jak również paczkomatów InPost. Wiele zależy od rodzaju przesyłki i jej gabarytów, ponieważ czasem firma InPost nie może odpowiedzieć na zapotrzebowanie klienta. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest jedna platforma wysyłkowa, z pośrednictwem której klienci w momencie nadania paczki mogą porównać kila ofert jednocześnie. Jednak Sendit idzie o krok dalej, ponieważ poza porównaniem ofert klienci z Warszawy korzystający z usług InPost oraz tradycyjnych kurierów zyskują atrakcyjne rabaty w stosunku do cen rynkowych. Dotychczas takie preferencyjne warunki były zarezerwowane tylko dla wielkiego biznesu, którego centrum stanowi Warszawa. InPost to jeden z naszych partnerów, więc klienci nie musza podpisywać z InPost ani żadnym innym przewoźnikiem trwałej umowy.

Jak korzystać taniej z paczkomatów w mieście Warszawa i okolicach

Aby w sposób nieograniczony korzystać z InPost i innych usług kurierskich wystarczy założyć konto na stronie Sendit. Po rejestracji każdy klient może już nadawać paczki. W przypadku InPost należy u góry strony wybrać opcję „nadaj w paczkomacie”, a następnie wpisać w formularzu dane nadawcy i dane odbiorcy. Warszawa podobnie jak większość kraju jest pokryta gęstą siatką paczkomatów InPost. Poza danymi adresowymi wybieramy także paczkomat nadawczy i paczkomat odbiorczy. W przypadku InPost całkowita waga paczki wraz z opakowaniem nie może przekraczać 25 kilogramów, a jej maksymalne wymiary to 41x38x64 cm. W kolejnej części formularza dokonujemy także charakterystyki paczki, podając jej gabaryty. Każda paczka wysłana przez InPost w Warszawie lub innym mieści jest objęta darmowym ubezpieczeniem na kwotę 500 zł. Istnieje możliwość jego rozszerzenia do 5 tys., 10 tys. lub 20 tys. złotych. Klienci z Warszawy lub innych miast mogą wysyłać paczki za pobraniem pod warunkiem, że paczkomat obsługuję tę usługę.

InPost i usługi kurierskie na portalu Sendit – wszystkie korzyści


TERAZ CZYTASZ

InPost w Warszawie – minimum formalności i najniższe ceny

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej