Poczta Polska - oddział Warszawa

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki Poczta Polska wygodnie z Sendit

Poczta Polska to największy operator pocztowy w naszym kraju z 460-letnią tradycją. Firma posiada ponad 7 500 placówek pocztowych i zatrudnia ponad 80 000 pracowników, świadcząc nie tylko usługi pocztowe ale też kurierskie, finansowe i ubezpieczeniowe. Firma nieustannie się rozwija, oferując coraz to bardziej zaawansowane rozwiązania w logistyce, krajowych przesyłkach kurierskich i usługach międzynarodowych.


Poczta Polska Warszawa

Warszawa będąca stolicą Polski jest największym miastem pod względem liczby ludności i powierzchni w państwie i jednocześnie najważniejszym w kraju ośrodkiem administracyjnym, naukowym, gospodarczym, politycznym i kulturalnym. Warszawa to miasto bardzo reprezentacyjne, które każdego roku przyciąga mnóstwo turystów. Mogą oni zobaczyć między innymi Zamek Królewski wraz z Kolumną Zygmunta, Pałac w Wilanowie, Pałac Na Wodzie w warszawskich Łazienkach. Ale zobaczyć tu też można piękną Prawosławną Katedrę Metropolitalną czy Pałac Kultury i Nauki. Warszawa jest jednak miastem atrakcyjnym nie tylko dla turystów, ale również dla biznesmenów i inwestorów. W mieście funkcjonuje ponad 5 mln m2 nowoczesnych powierzchni biurowych, Warszawa jest też jednym z największych w Polsce centrów usług dla biznesu. W stolicy nie brakuje też dużych firm działających w różnych gałęziach przemysłu. Ogromne znaczenie ma też handel i usługi. W mieście Warszawa nie mogło więc zabraknąć również tanich usług kurierskich. Dlatego właśnie tu szczególnie prężnie działa platforma wysyłkowa Sendit, która umożliwia zamawianie kuriera online na terenie całego miasta Warszawa. Serwis współpracuje z wieloma renomowanymi firmami kurierskimi, wśród których jest też Poczta Polska oferująca usługi Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Ekspres 24.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę Pocztą Polską z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie dla miasta Warszawa

Warszawa, która jest miastem pełnym udogodnień od transportu, przez bogatą ofertę edukacyjną i kulturalną, aż po ogromną ilość parków i terenów rekreacyjnych, ma już teraz dostęp również do platformy przesyłkowej Sendit. Dzięki niej firmy z miasta Warszawa, jak również osoby prywatne, mogą nadawać tanio przesyłki pod dowolny adres w kraju i za granicę. Można korzystać z kuriera Pocztex – Poczta Polska lub z oferty innych firm kurierskich. Wszystko to tanio i z zachowaniem najwyższych standardów usług, które gwarantuje Poczta Polska i inne firmy kurierskie. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze. Co więcej, przez Sendit można skorzystać z usługi Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24. Pierwsza usługa to gwarancja, że paczka dotrze do odbiorcy w ciągu maksymalnie dwóch dni. Druga to wyjątkowo ekspresowa przesyłka – paczka u odbiorcy może być już na następny dzień roboczy. Wszystko to monitoringiem procesu doręczenia i innymi udogodnieniami.

Poczta Polska tańsza nie tylko dla firm

Powszechnym rozwiązaniem, które stosuje Poczta Polska jest oferowanie niższych cen przesyłek firmom, które podpiszą z nią umowę. Dla osób wysyłających zróżnicowane ilości paczek jest to niezwykle obciążające zobowiązanie, bowiem muszą określić ich stałą liczbę. Sendit to portal umożliwiający korzystanie z rabatów osobom prywatnym, a także firmom, które na co dzień nie są związane w żaden sposób z tym, co oferuje Poczta Polska. Co więcej, rozwiązanie pozwala nie tylko korzystać z rabatów bez umowy, ale przede wszystkim zamawiać kuriera on-line. Warszawa obfituje w liczne budynki, którymi zarządza Poczta Polska, więc swoją przesyłkę z łatwością można zostawić w jednym z nich. Korzystając z Sendit i usługi Pocztex Ekspres 24 oszczędzamy cenny czas, bo to kurier, którego wysyła Poczta Polska przyjeżdża do nas, a paczka dotrze szybciej do nadawcy.

Poczta Polska na Sendit – więcej korzyści

Poczta Polska jest najpopularniejszym usługodawcą, korzystanie z jej usług przez osoby prywatne nie jest kosztowne. Jednak tę samą ofertę w niższej cenie, a także wiele innych znajdziesz w platformie wysyłkowej Sendit. Wystarczy, że przy pomocy swojego maila założysz konto. Następnie, aby nadać paczkę, musisz wpisać dane adresata i nadawcy, określić wymiary oraz wagę przesyłki, a także opakowanie. Na samym końcu wybierzesz, czy chcesz nadać paczkę, którą dostarczy Poczta Polska, czy też inna firma kurierska. Po zakończeniu transakcji i opłaceniu rachunku możesz czekać na kuriera. Tani kurier on-line jest niezwykle wygodny, ponieważ niezależnie, czy Twoim miejscem zamieszkanie jest Warszawa Centrum, czy też jej obrzeża – przesyłka zawsze zostanie odebrana w wybranym przez Ciebie punkcie. Udogodnieniem dla małych przedsiębiorców, dla których Poczta Polska nie przygotowała dogodnych umów jest możliwość powiązania konta Sendit ze sklepem Allegro bądź internetową platformą e – sklepu.

Warszawa wysyła z Sendit


TERAZ CZYTASZ

Poczta Polska – tańsze usługi dla mieszkańców miasta Warszawa

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej