FedEx - oddział Białystok

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


FedEx Białystok

Stolica województwa podlaskiego – Białystok to duże miasto, które jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym i narodowościowym. Białystok odwiedzają przede wszystkim Rosjanie, Litwini, Białorusini, Estończycy, Łotysze, Ukraińcy. Widać tu wyraźne wpływy kultury wschodniej. Położenie geograficzne miasta sprawia, że Białystok jest ważnym polskim ośrodkiem handlu ze Wschodem. Świadczą o tym odbywające się cyklicznie międzynarodowe targi. Zarówno Polacy, jak i obywatele ze Wschodu chętnie odwiedzają liczne białostockie centra handlowe jakich nie brakuje w mieście Białystok. Duża rola handlu sprawia, że cały czas Białystok ma duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie firmy FedEx i innych wiodących firm kurierskich. Na to zapotrzebowanie doskonale odpowiada platforma wysyłkowa Sendit. Dzięki niej można zamówić usługi kuriera FedEx lub innej renomowanej firmy kurierskiej w niskiej, atrakcyjnej cenie.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Białystok – zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Białystok, który jest największym miastem regionu stanowi ważne centrum północno-wschodniej Polski w zakresie gospodarki, kultury i nauki. Białystok jest też chętnie odwiedzany przez licznych turystów. Przybywający do Białegostoku przyjezdni doceniają piękną architekturę, walory ekologiczne, liczne atrakcje turystyczne. Białystok może się pochwalić dobrze zorganizowaną infrastrukturą. Coraz więcej biznesmenów decyduje się zlokalizować w Białymstoku swoją firmę. Sendit poprzez swoje działania chce wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców miasta Białystok, poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług kurierskich FedEx w najlepszych cenach, które pozwalają obniżyć dotychczasowe wydatki na przesyłki kurierskie nawet o kilkadziesiąt procent. Sendit dzięki współpracy z takimi firmami kurierskimi jak FedEx umożliwia mieszkańcom miasta Białystok korzystanie z szerokiego zakresu usług ułatwiając poszerzenie zasięgu sprzedaży nawet na skalę globalną.

Dlaczego zamawianie kuriera FedEx jest teraz o wiele bardziej opłacalne?

Wiele sklepów, szczególnie internetowych, opiera swoją podstawową działalność o sprzedaż wysyłkową. Ale również inne firmy często przesyłają dokumenty, sprzęt i inne towary. Niestety przesyłki kurierskie takich firm jak FedEx nie należą do tanich. Dotąd tylko największe firmy były w stanie wynegocjować niższe ceny przesyłek z FedEx. Wiązało się to jednak z podpisaniem umowy z taką firmą jak FedEx, zadeklarowania wolumenu paczkowego na każdy miesiąc i podjęcia innych zobowiązań. Sendit jako swego rodzaju pośrednik zdejmuje z klientów konieczność podpisywania umów bezpośrednio z firmą kurierską FedEx dając im niższe ceny niż te, które są dostępne w cennikach regularnych poszczególnych firm kurierskich takich jak FedEx.

Nadawanie przesyłek przez FedEx

Korzystanie z platformy wysyłkowej Sendit jest wyjątkowo proste. Przy pierwszej wizycie na platformie należy założyć konto. Do tego wymagane jest jedynie podanie adresu poczty elektronicznej. Można też zalogować się na portalu z pomocą danych do logowania na Allegro. Mając konto możemy od razu rozpocząć nadawanie przesyłek. Standardowo podajemy dane nadawcy i odbiorcy. Docelowo możemy zapisywać wybrane adresy, jeśli często wysyłamy na nie przesyłki, aby za każdym razem nie uzupełniać formularza od nowa. Podajemy też informacje dotyczące paczki takie jak waga i wymiary. Następnie wybieramy ofertę kuriera FedEx lub innego i płacimy za przesyłkę. Możemy też płacić za przesyłkę raz w miesiącu rozliczając się na zbiorczej fakturze. Ostatni krok to wydrukowanie listu przewozowego i naklejenie go na paczkę. Przesyłkę odbierze kurier FedEx z dowolnej lokalizacji na ternie miasta Białystok, na następny dzień roboczy od przyjęcia zlecenia do realizacji lub w innych dzień wskazany przez nas w trakcie nadawania paczki.

Co zyskują mieszkańcy miasta Białystok?


TERAZ CZYTASZ

Szybkie i tanie przesyłki kurierskie Fedex w Białymstoku!

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej