Poczta Polska - oddział Białystok

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki Poczta Polska wygodnie z Sendit

Poczta Polska to największy operator pocztowy w naszym kraju z 460-letnią tradycją. Firma posiada ponad 7 500 placówek pocztowych i zatrudnia ponad 80 000 pracowników, świadcząc nie tylko usługi pocztowe ale też kurierskie, finansowe i ubezpieczeniowe. Firma nieustannie się rozwija, oferując coraz to bardziej zaawansowane rozwiązania w logistyce, krajowych przesyłkach kurierskich i usługach międzynarodowych.


Poczta Polska Białystok

Białystok zamieszkany przez prawie 300 tysięcy osób to największe miasto we wschodniej części Polski. Na tle innych miejsc w kraju wyróżnia się między innymi swoją wielokulturowości. Znaczna cześć mieszkańców Białegostoku jest wyznania prawosławnego, a w mieście znajdziemy też mniejszości narodowe, między innymi białoruską i rosyjską. Wpływ na historię miasta mieli ponadto Tatarzy. Białystok jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, a także usługowym, handlowym, edukacyjnym i kulturalnym. W takich miastach istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w profesjonalny sposób świadczy również Poczta Polska w ramach usług Pocztex. Poczta Polska zapewnia korzystną cenowo alternatywę dla biznesu i mieszkańców. Chcąc oszczędzać jeszcze więcej mieszkańcy i firmy, dla których Białystok jest siedzibą mają do dyspozycji także Portal Sendit. To nowoczesna porównywarka usług kurierskich i platforma wysyłkowa. Poczta Polska i inni kurierzy oferują na niej atrakcyjne rabaty naszym użytkownikom.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę Pocztą Polską z Sendit

Nadaj przesyłkę

Białystok – znacznie miasta i usługi kurierskie

Współczesny Białystok pod względem gospodarczym jest ważnym ośrodkiem przemysłu elektromaszynowego, drzewnego i spożywczego. W mieście dobrze mają się również handel i usługi. Panuje tu także dobry klimat do rozwoju mniejszych przedsiębiorstw, na przykład świadczących handel wysyłkowy. Dla nich Poczta Polska i inni kurierzy działający na rodzimym rynku to dostawcy bardzo ważnej usługi. Poczta Polska stanowi tańszą alternatywę. Pocztex kurier 48 to usługa, w ramach której mieszkańcy Białegostoku mogą oszczędzać nadając paczki na poczcie. Poczta Polska ma wiele placówek na terenie miasta. Pocztex Ekspres 24 działa jak tradycyjny kurier. Przesyłki opuszczające Białystok trafiają do adresatów na drugi dzień po odebraniu przez kuriera.

Poczta Polska i firmy kurierskie – w jaki sposób nadawać paczki taniej?

Poczta Polska ze swoimi usługami kurierskimi to ciekawa alternatywa dla firm działających w Białymstoku i mieszkańców tego miasta. Jednak oszczędności mogą być jeszcze wyższe. Zapewnia skorzystanie z portalu wysyłkowego Sendit. Poczta Polska i inni wiodący kurierzy, dla których Białystok jest ważnym rynkiem zaliczają się do grona naszych parterów. Z tego względu każdy użytkownik wybierający nadawanie paczek na poczcie w ramach Pocztex Kurier 48 i Pocztex Ekspres 24 (gdy przesyłkę zabiera kurier) może liczyć na atrakcyjne rabaty uzależnione od wielkości zamówienia. To nie wszystko. W momencie nadawania paczki usługi, które zapewnia Poczta Polska są zestawione z usługami innych sprawdzonych firm kurierskich. W ten sposób klient może wybrać najlepszą, a paczka opuści Białystok sprawnie i będzie bezpieczna.

Jak korzystać z Sendit w mieście Białystok?

Korzystanie z Sendit nie jest trudne. Wystarczy wypełnić krótki formularz. W nim umieszczamy dane nadawcy i jego adres – na przykład Białystok. Następnie dodajemy także dane odbiorcy, które można zapisać i w przyszłości wygodnie wybierać z listy. Poczta Polska i inni kurierzy wyceniają usługi na podstawie wielkości i wagi paczki – jej gabaryty należy również wprowadzić do formularza. Istotny bywa również rodzaj opakowania. Każda paczka, którą dostarcza Poczta Polska jest ubezpieczona na kwotę do 1000 zł. W razie potrzeby można wykupić dodatkowe ubezpieczenie do wartości nawet 50 tysięcy złotych.

Poczta Polska przez Sendit – dodatkowe benefity dla biznesu i klientów indywidualnych


TERAZ CZYTASZ

Sprawdź najlepszą ofertę w Białymstoku – kurier Poczty Polskiej

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej