DPD - oddział Białystok

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Białystok

Kurier DPD Białystok

Białystok to stolica województwa i najważniejsze miasto na Podlasiu. To tutaj koncentruje się gospodarcze życie tego pięknego regionu Polski. Podobnie jak całe Podlasie, Białystok dynamicznie się rozwija, a coraz więcej firm dostrzega w tym mieście szansę, aby odnosić sukcesy biznesowe. Żeby tak się stało, Białystok wymaga dobrej komunikacji z resztą kraju. Jednym z ważniejszych tego aspektów są usługi kurierskie, świadczone miedzy innymi przez cenioną, nie tylko w Polsce, firmę DPD. W biznesie podobnie jak i w zarządzaniu własnymi biznesami, szczególnie liczy się oszczędzanie. Dlatego stworzyliśmy platformę Sendit, dzięki której mieszkańcy Białegostoku mogą korzystać z usług kurierskich DPD i innych przewoźników w znacznie niższych cenach i na elastycznych warunkach. W jaki sposób działa platforma?

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Białystok – wielokulturowe miasto z dużym potencjałem

Białystok jest z pewnością najbardziej wielokulturowym spośród polskich miast. Katolicyzm i prawosławie funkcjonują tu obok siebie. W tym pięknym, pełnym zabytków mieście, żyje dużo Białorusinów, Tatarów i Rosjan. Jednocześnie miasto ma wielki potencjał do rozwoju gospodarczego. Obecnie kwitnie tu przemysł włókienniczy, spożywczy i elektromaszynowy. Przez Białystok przebiega miedzy innymi trasa europejska E67, łączącą Finlandię z Czechami. Spotkamy na niej miedzy innymi ciężarówki DPD, dzięki którym przesyłki z Białegostoku trafiają do odbiorców w wielu polskich miastach oraz zagranicę. Duże białostockie firmy, korzystające z usług kurierskich, podejmują z nimi współpracę w oparciu o stałe umowy. Mniejsi klienci i drobni przedsiębiorcy dotychczas byli skazani na regularne ceny przewoźnika. Dlatego uruchomiliśmy platformę Sendit, dzięki której każda osoba zamieszkująca Białystok i inne polskie miasta, także może skorzystać z rabatów.

Kurier DPD w niższej cenie dla każdego

Zasada działania naszego portalu jest bardzo prosta. Skupia on w jednym miejscu zamówienia kuriera DPD i innych firm od klientów z całej Polski. W ten sposób przewoźnicy mogą zaoferować bardzo duże zniżki, co pozytywnie odbija się na kieszeni klientów. Tego typu rabaty nie są już tylko dostępne dla dużych przedsiębiorstw, ale dla każdego. Wysyłki realizowane przez DPD działają na dokładnie takich samych zasadach, jak zamawiane na stronie przewoźnika. Kurier odbiera paczkę z Białegostoku i rozpoczyna ona swoją drogę do odbiorcy.

W jaki sposób skorzystać z kuriera w Białymstoku za pośrednictwem Sendit?

Każda firma i osoba zamieszkująca Białystok może założyć własne konto na naszym portalu. Dostępny na nim formularz przypomina formularze na stronach konkretnych kurierów. Różnica polega jednak na tym, że klient po jego wypełnieniu zyskuje dostęp do ofert kilku firm kurierskich, miedzy innymi DPD. Dzięki temu łatwo w prosty sposób znaleźć najkorzystniejszą ofertę. W formularzu należy podać adres nadawcy w Białymstoku oraz wszystkie dane odbiorcy. Uzupełnione powinny zostać także rubryki dotyczące wymiarów paczki lub przesyłki paletowej, a także rodzaj opakowania, w którym znajdzie się przesyłka. Towar może zostać dodatkowo ubezpieczony na wybraną kwotę. Do szerokiego wachlarza usług zalicza się także dostarczenie paczki w ciągu 24 godzin lub o wybranej porze dnia.

Pozostałe korzyści wynikające z zamawiania kuriera przez Sendit


TERAZ CZYTASZ

Oszczędzaj na paczkach w Białymstoku! Niskie ceny z kurierem DPD

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej