InPost - oddział Białystok

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


InPost Białystok

Białystok zamieszkany przez prawie 300 tysięcy osób słusznie jest przez wielu nazywany perłą w koronie Podlasia. To największe miasto regionu zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na swoją piękną architekturę, jak również wielokulturową i wielonarodową tożsamość. Współczesny Białystok jest jednocześnie ważnym ośrodkiem administracyjnym, kulturalnym i gospodarczym. Nic dziennego, że InPost Białystok to jeden z najważniejszych oddziałów tej działającej w Polsce firmy kurierskie. Klienci z Białegostoku chętnie korzystają z usług InPost i innych kurierów, co tyczy się zarówno zamówień biznesowych jak i indywidualnych. Odpowiadając na potrzeby założyliśmy portal Sendit. Ta innowacyjna platforma stanowiąca po części porównywarkę ofert pozwala klientom z Białegostoku i całego kraju zyskać atrakcyjne rabaty na wysyłki z paczkomatów InPost, ale także usługi innych kurierów na terenie kraju i Unii Europejskiej. W jaki sposób działa serwis i dlaczego warto z niego korzystać

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Białystok – znaczenie miasta i zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Białystok z każdym rokiem staje coraz nowocześniejszym miastem, także jeśli chodzi o lokalna gospodarkę. Obecnie w mieście kwitnie przemysł gorzelniczy, spożywczy, drzewny, maszynowy, elektroniczny, a także związany z produkcją artykułów budowlanych. Coraz większe znaczenie w tutejszej ekonomii mają handel i usługi. Sprzedaż odbywa się również przez internet, co jest domeną przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorstw, dla których Białystok jest siedzibą. InPost i inni kurierzy świetnie odpowiadają na generowane w mieście zapotrzebowanie. Paczki opuszczają sprawnie Białystok, dzięki krzyżującym się tu drogom europejskim, krajowym i wojewódzkim. Na nich coraz częściej dostrzegamy charakterystyczne żółte samochody InPost. Z kolei paczkomaty InPost świetnie pokrywają cały Białystok, co ułatwia klientom skorzystanie z tego rodzaju wysyłek.

Jak korzystać z InPost i innych kurierów taniej i na elastycznych warunkach?

Zakładając portal Sendit doskonale znaliśmy potrzeby klientów biznesowych oraz indywidualnych zamieszkujących Białystok i okolice. Głównym założeniem była dostępność wysokiej jakości usług kurierskich świadczonych przez InPost i innych przewoźników w jak najniższej cenie, dotychczas dostępnej jedynie dla dużych firm, które mogą pozwolić sobie na stałe umowy z kurierami. InPost i wiele innych działających na polskim rynku sprawdzonych firm kurierskich to nasi partnerzy, dlatego użytkownicy serwisu mogą bez problemu korzystać z niższych cen na elastycznych warunkach, które zapewniamy. Usługa zamówiona na naszej stronie związana z paczkomatami InPost odbywa się odkładnie tak samo jak przy zamówieniu bezpośrednim.

W jaki sposób paczki opuszczają Białystok dzięki Sendit?

Aby skorzystać z usług InPost i innych kurierów poprzez Sendit, każdy użytkownik musi założyć na platformie indywidulane konto. Przy standardowej wysyłce paczek klient może skorzystać z porównywarki ofert w momencie nadawania przesyłki. Klienci zdecydowani na InPost mogą przejść odrazy do nadania paczki w paczkomacie. Aby paczka opuściła Białystok, należy najpierw uzupełnić dane nadawcy. Następnie wybieramy jeden ze znajdujących się w Białymstoku paczkomatów InPost. W ten sam sposób podajemy dane kontaktowe adresata wraz z paczkomatem odbiorczym InPost w dowolnym miejscu na terenie Polski. Paczka wysyłana przez InPost musi spełniać kilka warunków – nie przekraczać wymiarów podaniach na naszej stronie ani wagi 25 kilogramów. Po jej nadaniu, należy zanieść paczkę do jednego z paczkomatów InPost w Białymstoku i cieszyć się z oszczędności.

Wszystkie korzyści z zamawiania InPost innych kurierów w ten sposób


TERAZ CZYTASZ

Przesyłki kurierskie z InPost Białystok – zawsze atrakcyjne ceny!

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej