FedEx - oddział Bartoszyce

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Bartoszyce Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Firma Fedex znana i ceniona jest za rzetelne i terminowe świadczenie usług. Nadawane paczki trafiają bezpiecznie wprost do rąk odbiorców. Mieszkańcy Bartoszyc i innych miejscowości w Polsce zamawiający kuriera Fedex mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty Sendit. Platforma umożliwia porównanie ofert różnych przewoźników i wybraniu tej, która jest najkorzystniejsza. Na stronie zarejestrować się mogą zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy, którym zależy na tanim, ale też wygodnym nadawaniu paczek.

Korzyści z zamówienia usług firmy Fedex do Bartoszyc przez Sendit

  • Atrakcyjne ceny za przesyłki krajowe i międzynarodowe – tańsze nawet o kilkanaście procent w stosunku do tych oferowanych bezpośrednio przez przewoźnika.
  • Oferta dostępna dla Klientów indywidualnych i firm bez względu na ilość nadawanych przesyłek.
  • Wygodne zamówienie kuriera Fedex do Bartoszyc i każdej innej miejscowości w Polsce. Nadawca nie musi każdorazowo wpisywać swoich danych – wystarczy, że zrobi to raz, po zarejestrowaniu
  • się na platformie. Później system każdorazowo przesyła je do formularza.

  • Możliwość porównania ofert różnych przewoźników i wielu opcji oferowanych przez najlepsze firmy kurierskie.
  • Brak zobowiązujących umów – do wszystkich udogodnień otrzymuje się dostęp po rejestracji.
  • Opcja śledzenia paczki. Klient zostaje również powiadamiany o planowanej dacie dostarczenia przesyłki.

Udogodnienia dla firm z Bartoszyc przez Sendit

Platforma Sendit dzięki specjalnie zaprojektowanym narzędziom integruje się ze sklepem na Allegro i stamtąd pobiera dane adresowe konsumentów, którzy złożyli zamówienie. Przesyła je do formularza, w którym automatycznie pojawiają się również dane nadawcy. W ten sposób do wypełnienia pozostają tylko rubryki, w których należy wskazać dane paczki (wysokość, szerokość, długość, waga) oraz wskazać przewoźnika.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Bartoszyce – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej