Poczta Polska - oddział Bartoszyce

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki Poczta Polska wygodnie z Sendit

Poczta Polska to największy operator pocztowy w naszym kraju z 460-letnią tradycją. Firma posiada ponad 7 500 placówek pocztowych i zatrudnia ponad 80 000 pracowników, świadcząc nie tylko usługi pocztowe ale też kurierskie, finansowe i ubezpieczeniowe. Firma nieustannie się rozwija, oferując coraz to bardziej zaawansowane rozwiązania w logistyce, krajowych przesyłkach kurierskich i usługach międzynarodowych.


Bartoszyce Poczta Polska

Bartoszyce to malownicze miasto-gmina położone w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie bartoszyckim. Liczy ponad 23 tysiące mieszkańców, osiedlających miejscowość już od 1240 roku; wiekowe miasto cieszy się bogatą historią.

Bartoszyce – historyczny punkt na mapie Polski

Początki istnienia miasta są silnie związane z wybudowanym przez Krzyżaków jednym z pierwszych zamków warownych, u którego stóp powstało niewielkie osiedle. Stale rozwijające się i rosnące miasteczko otrzymało prawa miejskie w 1332 roku. Szybko stawiane były nowe budowle; dom kupiecki, mury obronne, bramy miasta i kolejne kościoły. Choć miasto przez lata trawiły liczne pożary, do dziś możemy cieszyć się jego średniowieczną architekturą i to w niesamowitej ilości aż 79 zabytków, z czego 76 jest chronionych. Historyczny spacer po mieście nie może odbyć się bez zwiedzenia Bramy Lidzbarskiej, spichlerzy z XVIII/XIX w., gotyckich kościołów, cmentarza wojennego, czy Budynku Dawnego Browaru.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę Pocztą Polską z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier Poczty Polskiej w Bartoszycach

Mieszkańcy historycznych Bartoszyc mają możliwość korzystania z nowoczesnej platformy nadawania przesyłek – Sendit. O ile spacer po mieście jest czystą przyjemnością, o tyle spacer z ciężkimi paczkami już niekoniecznie; doskonale o tym wiemy, dlatego dajemy Ci możliwość zamówienia kuriera przez Internet. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową, wypełnisz krótki formularz i wydrukujesz druk listu przewozowego. To ostatnie brzmi trochę przerażająco? Nie obawiaj się, druk zostanie już uzupełniony tymi danymi, które wpisałeś do formularza. Wystarczy załączyć go do Twoich paczek i przekazać dostawcy, który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres – miejsce zamieszkania, pracy. Opłata za usługę także odbywa się online, przy czym ciężko nie zwrócić uwagi na nasze konkurencyjne ceny!

Sendit – wysyłaj szybko i bez zobowiązań


TERAZ CZYTASZ

Oddział Poczta Polska Bartoszyce – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej