InPost - oddział Bartoszyce

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


Bartoszyce Inpost

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

W Bartoszycach nieustannie rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie. UPS i inni przewoźnicy należący do wiodących firm kurierskich cenieni są za rzetelność i terminowość. Ich oferty dostępne są taniej za pośrednictwem platformy Sendit, która stworzona została z myślą o Klientach indywidualnych i firmach. Oprócz niskich cen za przesyłki krajowe i międzynarodowe, Sendit zapewnia również wygodne nadawanie paczek.

Oferta Sendit dostępna dla wszystkich

Korzystanie z niskich cen i udogodnień oferowanych przez Sendit dostępne jest dla Klientów, którzy nadają paczki sporadycznie, jak i dla firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową, które każdego dnia realizują duże ilości zamówień. Oferta nie wymaga podpisywania wiążących umów – dostępna jest po zarejestrowaniu się.

Kurier Inpost przez Sendit – szybko i wygodnie

System Sendit umożliwia zamówienie kuriera firmy Inpost z Bartoszyc sprawnie i łatwo. Po zarejestrowaniu się na stronie Klient wypełnia formularz z własnymi danymi adresowymi. Gdy będzie nadawał paczkę, dane te automatycznie trafią do formularza. Dzięki temu czas zamawiania kuriera znacznie się skraca, szczególnie w przypadku dużej ilość przesyłek do nadania w ciągu jednego dnia. Oprócz tego platforma udostępnia narzędzia do śledzenia paczki. Informuje również adresata o terminie planowanego dostarczenia przesyłki.

Firmy z Sendit – rozwój dzięki integracji z Allegro

Przedsiębiorcy prowadzący działalności w branży e-commerce w Bartoszycach lub innej miejscowości w Polsce z Sendit mogą usprawnić nadawanie paczek. Rozwiązanie logistyczne, jakim jest integracja z Allegro umożliwia sprawniejszą realizacje zamówienia. Gdy konsument zatwierdzi zakup w sklepie, system Sendit automatycznie pobiera jego dane adresowe do formularza wysyłkowego. Przedsiębiorcy pozostaje wpisanie danych paczki oraz wybranie przewoźnika.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Ipost Bartoszyce – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej