DPD - oddział Bartoszyce

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Bartoszyce DPD

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Prężnie rozwijające się Bartoszyce każdego dnia goszczą wiele firm kurierskich, które na ich terenie dostarczają paczki setkom Klientów. DPD to jedna z najpopularniejszych i najlepszych firm przewozowych w Polsce, która ceniona jest za rzetelnie i sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Jej usługi są tańsze z platformą Sendit nawet o kilkanaście procent. Strona dostępna jest dla firm i Klientów indywidualnych, którzy szukają wygodnych i korzystnych dla siebie rozwiązań.

Bez zobowiązującej umowy

Korzystanie z platformy Sendit dostępne jest dla firm oraz Klientów indywidualnych bez konieczności podpisywania wiążących umów. Wystarczy zarejestrować się na stronie, by zyskać dostęp do wszystkich udogodnień.

Zamów kuriera DPD do Bartoszyc sprawniej i wygodniej

Po zarejestrowaniu się na stronie, Klient zostaje poproszony o wpisanie swoich danych adresowych. Dzięki temu nadając paczkę kurierem DPD do Bartoszyc lub innej miejscowości w Polsce nie musi powtarzać tej czynności. Do zamówienia kuriera wystarczy wpisanie danych adresata, danych paczki (wysokość, szerokość, długość, waga) oraz wybranie przewoźnika, który dostarczy przesyłkę we wskazane miejsce.

Śledź paczkę z Sendit

Opcja śledzenia paczki jest wygodnym rozwiązaniem, szczególnie dla niecierpliwych Klientów, którzy chcą wiedzieć, na jakim etapie dostarczania znajduje się ich przesyłka. Sendit udostępnia wygodne i przejrzyste narzędzie, a także informuje ich, kiedy kurier DPD planuje dostarczyć paczkę.

Rozwijaj swoją firmę z systemem integracji Allegro

Integracja z Allegro to rozwiązanie usprawniające nadawanie paczek i tym samym sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku wśród konsumentów. Platforma Sendit łączy się ze sklepem na Allegro i pobiera dane adresowe klienta, który złożył zamówienie w sklepie, a następnie automatycznie przesyła je do formularza.


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Bartoszyce – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej