Oddział FedEx Warszawa

FedEx Warszawa

Warszawa jako stolica i największe miasto Polski jest miejscem, w którym firmy z każdej branży dynamicznie rozwijają się. Sprzyja temu doskonale zorganizowany transport, połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dużymi miastami w kraju, a także z wieloma miastami z Europy i świata. Rozwija się przemysł, z licznymi zakładami produkcyjnymi, handel, turystyka, kultura, oświata, sport. Warszawa jest też jednym z najnowocześniejszych centrów usług biznesowych w naszym kraju. W tym mieście funkcjonują także największe centra badawczo-rozwojowe w Polsce. W takim mieście jak Warszawa nie brakuje też zapotrzebowania na usługi kurierskie FedEx i innych firm, dlatego platforma przesyłkowa Sendit nie mogła pominąć miasta Warszawa w swojej strategii biznesowej.


Najtańsze usługi kurierskie dla miasta Warszawa

W Warszawie nie brakuje ambitnych przedsiębiorców, którzy prowadzą swój biznes lokalnie, na skalę krajową, a nawet globalnie. Nie brakuje też e-biznesmenów. Wciąż powstają kolejne start-upy. Jako największe miasto akademickie w kraju - Warszawa może się pochwalić aż 66-cioma szkołami wyższymi na czele z Politechniką Warszawska, Uniwersytetem Warszawskim, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym czy Wojskową Akademią Techniczną. Liczne uczelnie publiczne i niepubliczne dostarczają każdego roku specjalistów z każdej branży. W tak dynamicznym środowisku jak Warszawa doskonale odnajduje się Sendit. Dzięki współpracy z licznymi firmami kurierskimi takimi jak FedEx, platforma proponuje klientom indywidualnym i biznesowym wyjątkowo korzystną ofertę. W ten sposób mieszkańcy miasta Warszawa, jak i lokalni biznesmeni, mogą znacząco obniżyć dotychczasowe koszty związane z korzystaniem z usług kurierskich FedEx i innych firm.


Dlaczego ceny usług kurierskich FedEx mogą być tańsze?

Większość klientów, a już na pewno klienci indywidualni korzystając z usług FedEx i innych wiodących firm kurierskich, wysyłają paczki płacąc za nie zgodnie ze standardowymi cennikami, w których ceny nie są prawdę mówiąc, zbytnio korzystne i niskie. Jedynie największe firmy z miasta Warszawa, które podpisują umowy z takimi firmami jak FedEx, mogą liczyć na atrakcyjne, preferencyjne ceny. Aby jednak taką umowę podpisać konieczne jest duże zapotrzebowanie na wysyłki i deklaracja wielkości wolumenu paczkowego. A to wiąże się ze zobowiązaniami. Na szczęście Sendit wprowadził rozwiązanie, które pozwala korzystać z usług kurierskich FedEx i in. taniej i w dodatku bez zobowiązań. Jednocześnie jakość wykonania usługi kurierskiej FedEx jest dokładnie na tym samym poziomie, co przy bezpośrednim zamówieniu usługi w wybranej firmie kurierskiej. Dlatego też zachęcamy mieszkańców miasta Warszawa do wypróbowania platformy przesyłkowej Sendit.


Już teraz proste zamawianie usług kurierskich dla miasta Warszawa!

Z Sendit może skorzystać dosłownie każdy. Zamówienie kuriera FedEx jest bardzo proste i zajmuje kilka minut. Przy pierwszej wizycie na platformie należy założyć sobie konto klienta. W tym celu wystarczy podać wyłącznie adres e-mail i wybrane hasło lub zalogować się z pomocą danych do konta na Allegro. I już można przystąpić do składania zamówienia! W tym celu wpisujemy dane nadawcy i odbiorcy przesyłki, a także podajemy dane dotyczące paczki, jak wymiary czy waga. Ostatni krok to wybór firmy FedEx lub innego kuriera i opłacenie przesyłki. Kurier FedEx dotrze po odbiór przesyłki w najszybszym możliwym terminie w mieście Warszawa i dostarczy ją błyskawicznie do odbiorcy. Nasze korzyści, jako użytkowników Sendit, to niższe ceny nawet o kilkadziesiąt procent, obiór paczki na terenie całego miasta Warszawa, bez konieczności zawożenia paczki do punktu odbioru, wysoka jakość usług, możliwość korzystania z FedEx i innych firm kurierskich z pomocą jednej platformy i wiele innych.


Dodatkowe korzyści przy nadawaniu paczek kurierem FedEx

Korzystając z platformy Sendit można zintegrować ją ze swoim sklepem internetowym lub kontem na Allegro. Można korzystać z usług wielu firm kurierskich bez zobowiązań i formalności. Nie trzeba deklarować wolumenu paczkowego, ale im więcej paczek wysyłamy, tym niższe ceny nas obowiązują. Z Sendit w prosty, intuicyjny sposób można zamawiać usługi kurierskie FedEx. Co ważne, z oferty może skorzystać każdy - w celach prywatnych i komercyjnych z całego miasta Warszawa.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies