Oddział InPost Warszawa

InPost Warszawa

Warszawa to nie tylko administracyjna, ale także gospodarcza i biznesowa stolica Polski. To tutaj swoje siedziby ma największa liczba przedsiębiorstw, a jak grzyby po deszczu w mieście wyrastają kolejne biurowce. Duża liczba mieszkańców dodatkowo przyczynia się do faktu, że Warszawa cechuje się bardzo wysokim zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. W ostatnich latach coraz więcej klientów biznesowych i indywidualnych w Warszawie korzysta również z paczkomatów InPost, co stanowi tańszą alternatywę. Z myślą o wszystkich klientach InPost i tradycyjnych kurierów stworzyliśmy platformę Sendit, aby Warszawa mogła nam dawać przesyłki jeszcze taniej.

Warszawa – zapotrzebowanie na paczkomaty i usługi kurierskie


Ponad 1,5 mln mieszkańców sprawia, że Warszawa to największe miasto w Polsce. Miasto jest również głównym biznesowym centrum naszego kraju. Jednocześnie Warszawa jest dobrze skomunikowana z resztą kraju poprzez połączenia drogowe i kolejowe. Z tych wszystkich powodów stanowi przy okazji największy rynek usług kurierskich, a miasto pokrywa gęsta sieć paczkomatów InPost, z których chętnie korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi. InPost to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kurierów, ponieważ dzięki nadawaniu paczki w paczkomacie i jej odbiorowi ceny tej usługi są znacznie niższe. To doskonałe rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw i klientów prywatnych, których nie brakuje na terenie Warszawy i jej okolic.

Sprawdzony sposób na tanie i wygodne przesyłki przez InPost


Wielu klientów zamieszkujących Warszawę korzysta zarówno z tradycyjnych usług kurierskich, jak również paczkomatów InPost. Wiele zależy od rodzaju przesyłki i jej gabarytów, ponieważ czasem firma InPost nie może odpowiedzieć na zapotrzebowanie klienta. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest jedna platforma wysyłkowa, z pośrednictwem której klienci w momencie nadania paczki mogą porównać kila ofert jednocześnie. Jednak Sendit idzie o krok dalej, ponieważ poza porównaniem ofert klienci z Warszawy korzystający z usług InPost oraz tradycyjnych kurierów zyskują atrakcyjne rabaty w stosunku do cen rynkowych. Dotychczas takie preferencyjne warunki były zarezerwowane tylko dla wielkiego biznesu, którego centrum stanowi Warszawa. InPost to jeden z naszych partnerów, więc klienci nie musza podpisywać z InPost ani żadnym innym przewoźnikiem trwałej umowy.

Jak korzystać taniej z paczkomatów w mieście Warszawa i okolicach


Aby w sposób nieograniczony korzystać z InPost i innych usług kurierskich wystarczy założyć konto na stronie Sendit. Po rejestracji każdy klient może już nadawać paczki. W przypadku InPost należy u góry strony wybrać opcję „nadaj w paczkomacie”, a następnie wpisać w formularzu dane nadawcy i dane odbiorcy. Warszawa podobnie jak większość kraju jest pokryta gęstą siatką paczkomatów InPost. Poza danymi adresowymi wybieramy także paczkomat nadawczy i paczkomat odbiorczy. W przypadku InPost całkowita waga paczki wraz z opakowaniem nie może przekraczać 25 kilogramów, a jej maksymalne wymiary to 41x38x64 cm. W kolejnej części formularza dokonujemy także charakterystyki paczki, podając jej gabaryty. Każda paczka wysłana przez InPost w Warszawie lub innym mieści jest objęta darmowym ubezpieczeniem na kwotę 500 zł. Istnieje możliwość jego rozszerzenia do 5 tys., 10 tys. lub 20 tys. złotych. Klienci z Warszawy lub innych miast mogą wysyłać paczki za pobraniem pod warunkiem, że paczkomat obsługuję tę usługę.

InPost i usługi kurierskie na portalu Sendit – wszystkie korzyści


Niższe ceny to nie jedyny powód, dla którego warto użyć Sendit by nadawać paczki przez InPost lub tradycyjnych kurierów. Warszawa jest siedzibą wielu sklepów wysyłkowych, dla których udogodnieniem będzie możliwość integracji platformy ze stroną sklepu internetowego lub kontem na Allegro. Klienci Sendit nie muszą podpisywać z nami umowy, a także deklarować miesięcznego zapotrzebowania. Rozliczenie może się odbywać na podstawie miesięcznej faktury albo przy każdej wysyłce. Klienci, którzy składają większe zamówienia mogą liczyć na proporcjonalnie niższe stawki.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies