Prowadzisz sklep internetowy lub zdarza ci się często wysyłać wiele paczek jednocześnie? Nadawanie ich pojedynczo może być nie tylko problematyczne, ale też pochłaniać czas oraz sporo kosztować. Jak tanio zorganizować wysyłkę wielu paczek jednocześnie?

Właściciele sklepów internetowych, w których panuje spory ruch, z pewnością mieli już do czynienia z sytuacją, gdy trzeba było nadać kilka-kilkanaście paczek jednocześnie, do różnych klientów. Sprawna logistyka zamówień internetowych nie musi być problemem, o ile dobrze ją rozplanujesz i skorzystasz z technologii, oferowanych przez platformy logistyczne – na przykład Sendit.pl lub Apaczka.pl. Jak jeszcze korzystanie z platformy logistycznej może wspomóc twój e-biznes?

Broker kurierski – zalety dla biznesu

Wybór brokera kurierskiego to także szereg korzyści dla biznesu. Przede wszystkim nie musisz podpisywać osobnych, zobowiązujących umów z każdym Przewoźnikiem po kolei. Wystarczy jedna umowa z platformą wysyłkową, bez zobowiązań w postaci miesięcznego wolumenu paczek. Dodatkowo platformy wysyłkowe zapewniają także znacznie niższe ceny na wysyłkę (w porównaniu do ofert Przewoźników) oraz oferty wielu firm kurierskich w jednym miejscu. Tym, co przeważa na ich korzyść, są także liczne integracje oraz wtyczki, dzięki którym prowadzenie biznesu w sieci staje się dziecinnie proste i wygodne w obsłudze. Funkcjonalny panel do wysyłek pozwala nadawać wiele paczek jednocześnie, do różnych odbiorców, a duży wybór przewoźników oraz dodatkowych opcji (np. ubezpieczenie przesyłki, powiadomienia, pobranie, śledzenie paczki) sprawiają, że klienci chętnie korzystają z usług e-sklepu, który oferuje im to wszystko. 

Platforma wysyłkowa dla klientów fizycznych

Z platform wysyłkowych równie chętnie co klienci biznesowi, korzystają także klienci fizyczni. W ten sposób mogą nie tylko tanio wysłać paczkę, ale także nie muszą deklarować miesięcznego wolumenu paczek oraz podpisywać zobowiązującej umowy z konkretnym Przewoźnikiem. 

Chcesz nadać wiele paczek jednocześnie, albo skorzystać z atrakcyjnych cen na wysyłkę paczek? Zarejestruj się na Sendit.pl i sprawdź, jakie to proste!