X-press Couriers - śledzenie przesyłek

Wpisz numer przesyłki

Śledź wszystkie swoje przesyłki

jedna strona z najlepszymi firmami
kurierskimi w Polsce!

Na każde urządzenie

Nadawaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu.

Największe platformy do nadawania przesyłek kurierskich oraz do punktu. Załóż bezpłatne konto i korzystaj z najtańszych usług

Utwórz konto

Śledzenie przesyłek z Sendit – X-press Couriers

Korzystanie z usług firm kurierskich stało się niezwykle popularne, ponieważ jest łatwe, wygodne i opłacalne. Jednym z dostawców oferujących ekspresowe dostarczanie przesyłek jest przedsiębiorstwo X-press Couriers, będące częścią ogólnoświatowej sieci kurierskiej SkyNet, działającej już w ponad 220 krajach Świata. Jak zamówić kuriera X-press Couriers? Jak skorzystać z usługi, którą jest śledzenie przesyłki X-press Couriers? Możesz to zrobić na Sendit.pl!

X-press Couriers – tracking i nadanie bez wychodzenia z domu!

Robiąc zakupy on-line da się zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ nie wymagają wychodzenia z domu. W czasie pandemii stały się jeszcze popularniejsze, bo są nie tylko wygodniejsze, ale też bezpieczniejsze. Z pomocą kuriera z firmy X-press Couriers można dostarczyć dane produkty do klienta nawet tego samego dnia. Dzięki specjalnym usługom nie trzeba czekać kilku dni na dostawę.

Firma X-press Couriers istnieje na rynku już od 1996 roku, kiedy zaczęła swoją działalność jako X-press Bikers. Jako jeden z pierwszych przewoźników wprowadziła usługę kurierów rowerowych, co pozwoliło uzyskać przewagę nad konkurencją tkwiącą w korkach w godzinach szczytu. Przedsiębiorstwo nadal stara się rozwijać swoją działalność oraz wprowadzać nowe trendy w branży. Nic więc dziwnego, że także śledzenie przesyłki X-press Couriers nie stanowi wyzwania.

X-press Couriers, jako pierwsza firma kurierska w Polsce, udostępniła usługę umożliwiającą realizację dostawy jeszcze tego samego dnia, w ciągu zaledwie kilku godzin – nie tylko na terenie tej samej metropolii, ale też pomiędzy miastami. Usługa SameDay została specjalnie opracowana i przystosowana do oczekiwań klientów biznesowych oraz osób kupujących w sklepach internetowych.

Odbiór i nadanie paczki są wyjątkowo prostymi procedurami. Jedyne, co trzeba zrobić, to umówić się z kurierem na dogodny termin. Opcja ta jest szczególnie wygodna, gdy nie można akurat opuścić mieszkania lub paczka jest dość spora. Kurier odbierze przesyłkę – nawet o większych gabarytach – i szybko, a zarazem bezpiecznie dostarczy ją na wskazany adres. Nadawca otrzymuje zaś numer listu przewozowego, który Cena realizacji zlecenia jest zależna od ciężaru oraz wymiaru nadania, a także miejsca docelowego. Oblicz, ile musisz zapłacić za taką usługę oraz zamów kuriera on-line, a gdy paczka zacznie swoją podróż – monitoruj przesyłkę X-press Couriers, żeby mieć pewność, że dotrze do adresata w odpowiednim terminie!

Jak tanio zamówić kuriera?

Niezwykle łatwym i wygodnym sposobem na nadanie paczki za pośrednictwem firmy X-press Couriers jest skorzystanie z portalu Sendit.pl. Po wpisaniu wszystkich danych od razu można obliczyć koszt realizacji zlecenia oraz wybrać dogodny termin odbioru. Przy tym nie trzeba podpisywać żadnej wiążącej umowy z kurierem. Opcja ta doskonale sprawdza się w przypadku firm mających kłopot z określeniem wolumenu paczkowego, a także osób prywatnych, które tylko sporadycznie nadają takie przesyłki.

Co więcej, korzystanie z Sendit.pl daje szanse na korzystne zniżki, nawet rzędu kilkudziesięciu procent. Rejestracja na portalu jest bardzo prosta, a formularz zamówienia – przejrzysty oraz nieskomplikowany. Wystarczy kilka minut, by go wypełnić. Cena nadania nie musi wcale być wysoka.

X-press Couriers – tracking przesyłek

Śledzenie przesyłki X-press Couriers jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę główną Sendit.pl i skorzystać z opcji „Monitoruj przesyłkę”. Nie wymaga to żadnego logowania czy podawania specyficznych danych – wystarczy numer listu przewozowego! Po jego podaniu użytkownikowi pokazują się pełne informacje o tym, jaki jest status realizowanej przesyłki i jaką drogę przebyła do tej pory.

Opcja trackingu przesyłek dostępna jest zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy przesyłki oraz wszystkich osób, które posiadają numer listu przewozowego. Monitoruj przesyłkę X-press Couriers na Sendit.pl!

Z Sendit nadaje się najlepiej

Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.
Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.