DPD - śledzenie przesyłek

Wpisz numer przesyłki

Śledź wszystkie swoje przesyłki

jedna strona z najlepszymi firmami
kurierskimi w Polsce!

Na każde urządzenie

Nadawaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu.

Największe platformy do nadawania przesyłek kurierskich oraz do punktu. Załóż bezpłatne konto i korzystaj z najtańszych usług

Utwórz konto

Śledzenie przesyłek z Sendit – DPD

Wśród wielu firm, z którymi pozostajemy w stałej relacji biznesowej, znajduje się przewoźnik o globalnym zasięgu oraz szczególnej renomie – DPD. DPDgroup jest francuską spółką spedycyjną, której początki sięgają drugiej połowy lat 70. W jej skład wchodzi DPD Polska, rodzime przedsiębiorstwo z siedzibą w Warszawie, zajmujące się świadczeniem usług kurierskich od 1991 roku. Ze względu na to, jak korzystne jest korzystanie z usług tego przewoźnika, zapewniamy naszym klientom możliwość nadawania paczek DPD. Jako broker firm kurierskich dbamy zaś o to, by wszystko przebiegało sprawnie i bez większych opóźnień!

Śledzenie przesyłki DPD – opcja na wyciągnięcie ręki

Opcja, jaką jest Śledzenie przesyłki DPD „ułatwia życie” obu stronom transakcji – zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. Podstawową korzyścią jest możliwość sprawnego, szybkiego sprawdzenia statusu przesyłki. W tym celu wystarczy wykorzystać opcję “Znajdź paczkę”. Można to zrobić w dowolnej chwili, z dowolnego urządzenia – wystarczy dostęp do internetu.

Nadawca nie musi wkładać dużego wysiłku w sprawdzanie status paczek. Nie ma także konieczności wypełniania dodatkowych documentów podczas nadawania przesyłki, aby móc skorzystać z tracking. Wystarczy jedynie posiadanie konta na Sendit. Usługa trackingu włącza się automatycznie, przy wszystkich nadawanych paczkach.

Śledzenie paczki DPD – doskonała opcja dla właścicieli e-commerce

Śledzenie paczki DPD okaże się szczególnie wygodną opcją dla osób zajmujących się sprzedażą internetową. W tym biznesie nadaje się mnóstwo paczek, zaś poziom procesu ich dostarczenia przekłada się na finalne zadowolenie klientów z usługi. Śledzenie paczki umożliwia nadawcy sprawdzenie, w którym miejscu znajduje się dowolna z zarejestrowanych przesyłek. Dzięki temu może on “być spokojny” o losy każdej z nich – określenie, gdzie obecnie się znajdują i o której tam dotarły, nie sprawi bowiem żadnego problemu. Dzięki tej wiedzy łatwiej także podejmować decyzję o tym, z usług którego z przewoźników najlepiej korzystać na stałe.

Dzięki stałemu monitorowaniu przesyłki pozbędziesz się wielu zmartwień i zyskasz pewność, że nadana przez Ciebie przesyłka została dostarczona z należytą starannością!

Z Sendit nadaje się najlepiej

Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.
Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.