GLS - śledzenie przesyłek

Wpisz numer przesyłki

Śledź wszystkie swoje przesyłki

jedna strona z najlepszymi firmami
kurierskimi w Polsce!

Na każde urządzenie

Nadawaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu.

Największe platformy do nadawania przesyłek kurierskich oraz do punktu. Załóż bezpłatne konto i korzystaj z najtańszych usług

Utwórz konto

Śledzenie przesyłek z Sendit – GLS

Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami na świecie, dlatego umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z usług GSL. General Logistics Systems B.V. – bo tak właśnie rozwija się skrót GLS – świadczy swoje usługi od 1999 roku i jest jedną z największych spółek spedycyjnych w Europie. Ta Holenderska firma stworzyła sieć obejmującą ponad 40 krajów europejskich, a także niektóre stany USA oraz Kanadę.
Opcja monitoringu przesyłek realizowanych przez tę firmę daje Ci pełną kontrolę nad zleceniem od momentu nadania paczki, aż do chwili jej dostarczenia adresatowi. Jesteś naszym klientem? W dowolnym momencie możesz sprawdzić status przesyłki! Wystarczy, że wybierzesz opcję „znajdź paczkę”, Dzięki niej szybko uzyskasz informacje, w którym miejscu obecnie znajduje się Twoja przesyłka. Dane są aktualizowane na bieżąco.

GLS – Śledzenie przesyłek na platformie Sendit jest niezwykle proste

Nadawcy, a przede wszystkim odbiorcy, doceniają praktyczną usługę, jaką jest śledzenie przesyłki. GLS to firma, na którą można liczyć, dlatego Sendit zapewnia opcję monitorowania każdej przesyłki realizowanej przez tego kuriera.

Czego potrzebujesz, by nadać paczkę przez Sendit.pl? Wystarczy tylko, że założysz konto w naszym serwisie, które umożliwi Ci nie tylko nadawania paczek w bardzo niskich cenach, ale też korzystanie z usługi trackingu.

Śledzenie paczki GLS – idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesu

Opcje, jaką jest śledzenie paczki GLS, za dobre rozwiązanie uznają także właściciel sklepów internetowych, którzy korzystają z usług firm kurierskich na co dzień. Jeśli prowadzisz biznes e-commerce, doskonale wiesz, że czas i zadowolenie klientów są na wagę złota, a śledzenie przesyłek doskonale wpisuje się w ten trend. Twoi odbiorcy są spokojniejsi wiedząc, że przesyłka wkrótce do nich dotrze. Jeśli będą zadowoleni z realizacji zamówienia, znacznie chętniej ponownie skorzystają z Twojej oferty. Tracking doceniają również klienci indywidualni.

Chcesz usprawnić swój biznes? A może chcesz w pełni cieszyć się niezawodnymi usługami kurierskimi jako klient indywidualny? Skorzystaj z wygodnej opcji, jaką jest śledzenie przesyłek GLS na platformie Sendit!

Z Sendit nadaje się najlepiej

Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.
Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.