InPost - śledzenie przesyłek

Wpisz numer przesyłki

Śledź wszystkie swoje przesyłki

jedna strona z najlepszymi firmami
kurierskimi w Polsce!

Na każde urządzenie

Nadawaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu.

Największe platformy do nadawania przesyłek kurierskich oraz do punktu. Załóż bezpłatne konto i korzystaj z najtańszych usług

Utwórz konto

Śledzenie przesyłek z Sendit – InPost

Jesteśmy brokerem firm kurierskich, który współpracuje z tylko z najlepszymi firmami spedycyjnymi – dlatego oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z usług InPost. InPost jest prywatnym operatorem logistycznym – firmą z polskimi korzeniami, która od 2006 roku rewolucjonizuje usługi przesyłania i dostarczania paczek. Oczywiście, Sendit.pl umożliwia śledzenie przesyłek nadawanych przez InPost. Opcja ta pozwala na kontrolę procesu przewozowego przesyłki i jest dostępna dla każdego z naszych klientów. Nie wymaga żadnych dodatkowych formalności.

Śledzenie paczki InPost – sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka!

Chcesz nadać przesyłkę z Sendit.pl i skorzystać z opcji, jaką jest śledzenie paczki InPost? Jedyne, co musi zrobić, to zalogować się na swoje konto w serwisie i wypełnić krótki formularz nadania paczki. Opcja trackingu zostanie przypisana do danej przesyłki automatycznie. Dzięki niej w szybki i wygodny sposób sprawdzisz, na jakim etapie realizacji jest nadana przez Ciebie przesyłka!

Śledzenie przesyłki InPost – usługa wprost stworzona dla sprzedających online!

Część właścicieli sklepów internetowych już nie wyobraża sobie funkcjonowania e-biznesu bez opcji, jaką jest śledzenie przesyłki. InPost, jako jedna z częściej wybieranych firm przewozowych, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego umożliwia tracking przesyłek zarówno nadawcom, jak i odbiorcom. Dzięki temu klienci sklepów internetowych mają poczucie kontroli podczas przesyłania paczki. Finalne zadowolenie konsumentów wpływa na ogólną ocenę transakcji, dlatego nadawcy przesyłek także czują się spokojniejsi, mogąc nadzorować cały proces. Informacje, jakie uzyskują dzięki usłudze trackingu pozwalają im także podejmować trafniejsze decyzje biznesowe, np. odnośnie stałej współpracy z przewoźnikiem.

Zapewnij sobie komfort i korzystaj z opcji, jaką jest śledzenie przesyłek InPost przez Sendit.pl. Wystarczy, że choć raz skorzystasz z usługi monitoringu paczki by przekonać się, jakie to proste!

Z Sendit nadaje się najlepiej

Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.
Sendit.pl
Wysyłaj tanio i wygodnie korzystając z usług najlepszych przewoźników kurierskich. Przesyłki krajowe, międzynarodowe oraz paletowe.
Bliskapaczka.pl
Wysyłaj do dowolnego z punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju. Największa sieć punktów, konkurencyjne ceny, wygodne intergacje.