FedEx - oddział Wodzisław Śląski

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Wodzisław Śląski FedEx

Wodzisław Śląski jest miejscowością, położoną na Południu Polski. Wchodzi w skład województwa śląskiego, będąc jednocześnie siedzibą powiatu wodzisławskiego i gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Przez miasto przepływa rzeka Lesznica. Liczba mieszkańców szacowana jest na około 48 tysięcy mieszkańców.

Wodzisław Śląski – zabytkowe miasto na granicy

Historia Wodzisławia Śląskiego sięga XIII wieku. Ze względu na swoje położenie, miasto przechodziło z rąk do rąk, zmieniając nazwy i kraj przynależności. Wodzisław Śląski zwłaszcza w pierwszych wiekach swojego istnienia był jednym z ważniejszych ośrodków miejskich na Górnym Śląsku. Jego Stare Miasto urzeka historyczną zabudową i licznymi obiektami o wartości zabytkowej, takich jak Baszta Rycerska i pałace oraz kościoły i inne obiekty sakralne. Turyści przybywający do Wodzisławia mogą również potraktować go jako bazę wypadową do pokonywania szlaków urokliwego Beskidu Śląskiego.

W Wodzisławiu Śląskim możesz skorzystać z usług platformy Sendit. To portal, zrzeszający najpopularniejszych kurierów na rynku, w tym firmę FedEx – światowego lidera w branży logistyki i spedycji. Amerykańskie przedsiębiorstwo jest obecnie jedną z popularniejszych firm spedycyjnych o globalnym zasięgu.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier FedEx w Wodzisławiu Śląskim – szybkie i bezpieczne przesyłki

Wraz z rosnącą liczbą inwestycji w Wodzisławiu Śląskim, wzrasta również popyt na działalność zaufanych kurierów, takich jak FedEx. Rozwijające się przedsiębiorstwa wymagają obsługi spedycyjnej w niskiej cenie, będącej jednocześnie rzetelną.

Portal Sendit zapewnia tego rodzaju wsparcie klientom biznesowym, ułatwiając im transport przesyłek – bez długotrwałych umów i innych zobowiązań. Korzystając z naszego portalu, zarówno przedsiębiorcy jak i klienci indywidualni mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych cen, nawet o kilkanaście procent niższych niż te, w których dostępne są usługi na oficjalnych stronach kuriera FedEx i innych.

Zamawiaj przez Sendit w Wodzisławiu Śląskim


TERAZ CZYTASZ

Oddział FedEx Wodzisław Śląski – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

18.01.2022Obrazek z bloga

Jak zacząć sprzedaż na Allegro?

Rozwój sprzedaży wielokanałowej w internecie jest dla e-sklepów szansą na podbicie rynku e-commerce i jednym ze sposobów utrzymania się na jego powierzchni. Dlatego oprócz własnego sklepu internetowego warto wprowadzić sprzedaż…

Czytaj więcej
14.01.2022Obrazek z bloga

Jak wysłać kurierem szkło?

Chcesz wysłać kurierem szkło? Transport kurierski uchodzi za stosunkowo szybki, tani i bezpieczny. Na co zwrócić uwagę, wysyłając szkło kurierem i co można umieścić w paczce, a jakich produktów się…

Czytaj więcej