DPD - oddział Wodzisław Śląski

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wodzisław Śląski DPD

Wodzisław Śląski to duża miejscowość zlokalizowana w południowej Polsce. Leży na terenie województwa śląskiego, nad rzeką Lesznicą. W mieście zameldowanych jest 48 tysięcy osób, co czyni je jednym z większych ośrodków administracyjnych regionu. Jest również siedzibą powiatu wodzisławskiego.

Wodzisław Śląski – historyczna miejscowość pogranicza

Miasto powstało już w XIII wieku, a burzliwa historia terenów, na których jest zlokalizowane, miała wpływ na jego obecny kształt. W ciągu wieków Wodzisław Śląski przechodził z rąk do rąk kolejnych książąt, a początkowo stanowił jedno z największych miast na Górnym Śląsku. Z czasów jego świetności zachowało się urokliwe stare miasto ze średniowiecznym układem rynku, a także pałace, Baszta Rycerska i liczne budowle sakralne o wysokich walorach architektonicznych.

W Wodzisławiu Śląskim funkcjonuje portal Sendit. W jego ramach możliwe jest zamawianie przesyłek kurierskich za pośrednictwem przedsiębiorstwa spedycyjno-logistycznego DPD. Międzynarodową renomę kurier zawdzięcza globalnemu zasięgowi i wysokiemu wskaźnikowi skuteczności. Firm a obsługuje klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Wodzisławiu Śląskim – tanio i na czas

Kurier DPD i inne firmy spedycyjne zyskują coraz większą popularność w Wodzisławiu Śląskim. To między innymi zasługa rozwoju licznych przedsiębiorstw, których funkcjonowanie wymaga współpracy z rzetelnym spedytorem, dostarczającym przesyłki bezpiecznie i na czas, w niskiej cenie.

Platforma Sendit umożliwia nowym biznesom poszerzenie zasięgu usług i dostaw. Jednocześnie, gwarantujemy atrakcyjną ofertę także klientom indywidualnym. Zaletą korzystania z naszego portalu jest nie tylko niższa cena, ale również brak zobowiązań i konieczności zawierania długotrwałych umów przy współpracy z DPD.

Zamów przesyłkę przez Sendit w Wodzisławiu Śląskim


TERAZ CZYTASZ

Oddział Wodzisław Śląski DPD– zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej