FedEx - oddział Bochnia

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Bochnia Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bochnia jest siedzibą powiatu bocheńskiego, leży w Małopolsce, w bliskim sąsiedztwie Wieliczki i Krakowa. To druga najważniejsza kopalnia soli w tym regionie. Dziś to miasto liczy sobie około 30 tysięcy mieszkańców i jest niezwykle prężnie rozwijające się, także pod kątem przemysłowym i handlowym, co widać choćby po pojawiających się na ulicach samochodach kurierów Fedex i innych korporacji.

Bochnia – nie tylko kopalnią soli stoi

Kopalnia Soli Bochnia jest jedną z najstarszych kopalni soli na świecie i najstarszą w Polsce oraz Europie. Powstała wcześniej niż słynniejsza Wieliczka. Kopalnia działa na tych ziemiach już od przełomu XII i XIII wieku. Pojawiła się zaraz po odkryciu soli, a jednocześnie sprawia, że Bochnia to dziś chętnie wybierane miejsce przez przedsiębiorców.

Co więcej, to także zabytek. Opuszczone komnaty, szyby i przejścia tworzą tak zwane podziemne miasto, które jest teraz otwarte dla zwiedzających. Największa z zachowanych komór została przekształcona w sanatorium. W Bochni można także zobaczyć między innymi stary układ architektoniczny miasta oraz rynek z wieloma kamienicami, m.in. Domem Bochniaków.

Kurier Fedex w Bochni – niska cena, nowe możliwości

Po co kurier Fedex lub innej firmy w Bochni? Jest tu wiele firm, które korzystają z tego rodzaju usług, ale małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na podpisywanie długotrwałych umów z kurierami, co sprawia, że muszą płacić więcej. Chyba że wybiorą platformę Sendit, która gwarantuje niskie ceny, nawet do kilkunastu procent, oraz jednorazowe transakcje, które są wygodne, szybkie i bez zobowiązań. To sprawia, że małe i średnie przedsiębiorstwa mogą być konkurencyjne.

Jak skorzystać z platformy Sendit w Bochni?

Korzystanie z portalu jest dogodne. Wszystko odbywa się przez internet. Wystarczy wybrać rodzaj paczki, wpisać dane oraz podać adres. Kurier Fedex lub innej firmy pojawi się w Bochni w odpowiednim miejscu w dogodnie dobranym przedziale czasowym. Bez zobowiązań, ale dokładnie tak, jak w przypadku współpracy z firmą kurierską.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Bochnia – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej