InPost - oddział Bochnia

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


Bochnia Inpost

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bochnia to jedno z najstarszych miast województwa małopolskiego, siedziba powiatu bocheńskiego, gminy Bochnia. Jest niespełna trzydziestotysięcznym miastem, które oferuje wiele atrakcji tak od strony natury i przyrody wokół, jak i od strony zabytków. Jest też rozwinięta przemysłowo, stąd obecność wielu kurierów Inpost i innych firm na jej ulicach. To miasto korzysta z portalu Sendit, by mieć lepiej.

Bochnia – urokliwa, zabytkowa i doskonale położona

Piękny rynek to nie jedyne urokliwe miejsce w Bochni. To miasto słynie z niezwykłych kamieniczek i starego rynku, w którym zachował się układ średniowieczny. Jednocześnie to także miasto nowoczesne, które pozwala na rozwój przemysłu i wielu przedsiębiorców właśnie tu szuka swoich możliwości w branży e-commerce i wielu innych.

W mieście króluje kopalnia soli, która założona została jeszcze w XII lub na początku XIII wieku. To sprawia, że dziś powstało w niej podziemne miasto wraz z korytarzami, sanktuarium i wieloma miejscami dostępnymi dla zwiedzających. To najbardziej rozpoznawalna część Bochni.

Kurier Inpost w Bochni – niska cena, nowe możliwości

Jeśli chodzi o kurierskie usługi w mieście, które jest tak otwarte na nowe biznesy, to większość dużych firm po prostu podpisuje umowy o współpracy stałej z firmami kurierskimi, takimi jak Inpost. To sprawia, że płacą one mniej. Małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie na to pozwolić, a więc tracą konkurencyjność. Jednak w przypadku portalu Sendit zyskują gwarancję niskiej ceny, niższej od tej ze strony kuriera nawet o kilkanaście procent, i jednorazowej transakcji na terenie Bochni.

Jak skorzystać z platformy Sendit w Bochni?

Aby skorzystać z doskonałych cen i zamówić kuriera Inpost lub innej firmy kurierskiej jednorazowo w Bochni, należy wybrać portal Sendit i określić rodzaj i typ paczki. Następnie należy wprowadzić dane i określić adres. Pojawienie się kuriera jest więc dokładnie takie samo, jak w przypadku długotrwałej współpracy firm. To wygodne, ale niezobowiązujące.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Inpost Bochnia – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej