FedEx - oddział Bielsko Biała

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


FedEx Bielsko-Biała

Miasta takie jak Bielsko-Biała to ważne punkty na polskiej mapie usług kurierskich krajowych i międzynarodowych. Lokalny oddział FedEx Bielsko-Biała jest jednym z największych na południu Polski. Z usług tego i innych sprawdzonych kurierów korzystają lokalne firmy, zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, a także mieszkańcy miasta wysyłający przesyłki do swoich przyjaciół i rodziny. Bielsko-Biała to od wielu lat ważny ośrodek przemysłowy, na co nie wpłynęły zmiany historyczne i przemiany gospodarcze. W obecnej strukturze gospodarczej miasta coraz większe znaczenie odgrywa handel stacjonarny i wysyłkowy, jak również nowoczesne gałęzie usług. Aby usługi FedEx i innych kurierów były dla mieszkańców dostępne na elastycznych zasadach i w niższych cenach stworzyliśmy innowacyjny serwis Sendit. Jak działa nasza platforma i co zyskuje w ten sposób Bielsko-Biała oraz okolice?

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bielsko-Biała – skąd bierze się zapotrzebowanie na usługi kurierów w mieście i jego okolicach?

Zamieszkane przez około 170 tysięcy osób Bielsko-Biała to jedna z najpiękniej położnych miejscowości nie tylko na południu na naszego kraju. W mieście znajdziemy Gorskie szczyty i piękne pejzaże. Przez lata Bielsko-Biała było ważnym ośrodkiem przemysłowym, najpierw na terenie Austro-Węgier, a następnie w Polsce. Jednocześnie rozwijało się tu wiele branż. Obecnie niewiele zmieniło się w tej kwestii. Bielsko-Biała  to ważne miejsce na mapie motoryzacyjnej, ponieważ produkuje się tu auta marki Fiat. W mieście znajdziemy także kilkanaście innych polskich i zagranicznych zakładów przemysłowych. Dodatkowo Bielsko-Biała stanowi ważne centrum usługowe i handlowe. W połączeniu z dużą liczbą mieszkańców decyduje to o dużym zapotrzebowaniu na wsparcie kurierów, w tym FedEx Bielsko-Biała – lokalnego oddziału tego wiodącego przewoźnika. W miastach o dużych tradycjach przemysłowych, takich jak Bielsko-Biała mieszkańcy i przedsiębiorcy szczególnie cenią sobie oszczędności. Dlatego jest bardzo ważne, by dostęp do usług FedEx nie był jedynym wariantem.

Jak wygodnie korzystać z FedEx i innych kurierów oszczędzając?

Aby osiągnąć jeszcze niższe ceny wysyłek, warto podpisywać stałe umowy z firmami takimi jak FedEx. To jednak domena dużych firm. Mniejsi klienci nie zawsze mogą określić swoje zapotrzebowanie. Dzięki Sendit szanse się wyrównują. Nasza oferta skierowana jest do biznesu i klientów indywidualnych. Na czym polegają korzyści Przede wszystkim FedEx, podobnie jak inne wiodące firmy kurierskie są naszymi kluczowymi partnerami. Wynegocjowane przez nasz niższe od rynnowych stawki, działają na korzyść naszych klientów. Oprócz tego klient Sendit, który nadaje paczkę z Bielska-Białej przez portal, już na tym etapie zapoznaje się z ofertami FedEx i innych kurierów, wybierając najbardziej opłacalną.

Jak przesyłki opuszczają miasto Bielsko-Biała? Sendit w kilku prostych krokach

Obsługa portalu przypomina nadawanie paczek na stronie FedEx i innych kurierów, ale stawki oferowane tutaj są niższe od rynkowych. Klient wypełnia formularz wpisując w nim dane nadawcy przesyłki paczkowej lub paletowej i swój adres – np. Bielsko-Biała. Podobnie podajemy dane odbiorcy przesyłki w Polsce lub za granicą. W kolejnym kroku należy scharakteryzować paczkę wpisując w odpowiednie rubryki jej gabaryty i wagę. Istotną rolę dla kuriera FedEx lub innego przewoźnika miewa także rodzaj opakowania. FedEx może także odbierać przesyłki i nietypowych wymiarach. Na dole ukażą się oferty kilku firm. Następnie należy jedynie wydrukować list przewozowy i czekać, aż o wyznaczonej godzinie przesyłkę zabierze kurier z oddziału FedEx Bielsko-Biała lub innej firmy.

Nie tylko FedEx i niższe ceny. Wszystkie korzyści płynące z korzystania z Sendit


TERAZ CZYTASZ

Sprawdź ofertę FedEx Bielsko-Biała – najniższe ceny na rynku!

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej