InPost - oddział Bielsko Biała

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


InPost Bielsko-Biała

Zamieszkane przez ponad 170 tysięcy osób Bielsko-Biała znajduje się na styku Śląska i Małopolski. Miasto stanowi ważny ośrodek regionalny na południu Polski i może poszczycić się dobrym rozwojem gospodarczym, jak również malowniczą lokalizacją u podnóża gór. Na terenie administracyjnym miasta znajdziemy aż 17 szczytów. W Bielsku-Białej w związku rozwojem przemysłu, usług i handlu, a także potrzebami mieszkańców prężnie działają ogólnopolskie firmy kurierskie, jak również paczkomaty InPost. Z tych ostatnich jako tańszej i sprawdzonej opcji korzystają również sklepy internetowe, których siedzibą jest Bielsko Biała. Mieszkańców miasta z pewnością cieszy fakt, że od pewnego czasu dysponują innowacyjnym rozwiązaniem – platformą kurierską Sendit. Usługi InPost i kilku wiodących firm kurierskich można zamawiać za jej pośrednictwem w niskiej cenie, na elastycznych zasadach.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bielsko-Biała – znaczenie ekonomiczne miasta i rynek kurierski

Bielsko-Biała od wieków stanowi ważny ośrodek przemysłu i handlu, koncertujący się na wielu branżach, który swego czasu zyskał nawet przydomek „śląskiego Manchesteru”. Obecnie miasto jest między innymi znane z produkcji samochodów osobowych. Bielsko-Biała jest siedzibą wielu polskich przedsiębiorstw, a swoje filie mają tutaj także duże zagraniczne firmy. Miasto obejmuje swoim zasięgiem również Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, co oznacza dobry klimat dla prowadzenia wielkiego i mniejszego biznesu. W takich okolicznościach wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które w Bielsku-Białej oferuje również sieć paczkomatów InPost. Dlaczego cieszą się one powodzeniem? Ponieważ z reguły InPost stanowi tańszą opcję, a jednocześnie firma jest znana z niezawodności.

Jak korzystać z usług InPost oraz kurierów tanio i wygodnie?

Koszty InPost oraz usług tradycyjnych kurierów można jednak jeszcze bardziej obniżać. Wbrew pozorom takiej możliwości nie mają jedynie duże firmy, dla których Bielsko-Biała stanowi siedzibę i lokalny oddział. Przedsiębiorstwa, które mogą określić zapotrzebowanie z wyprzedzeniem podpisują z kurierami umowy zyskując preferencyjne stawki. Dzięki platformie Sendit tańsze wysyłki przez InPost i tradycyjnych kurierów są dostępne dla każdego, w dodatku na przyjaznych i elastycznych zasadach, bez zbędnych formalności. InPost jest jednym z naszych partnerów, dlatego klienci nie muszą pospisywać umowy z żadnym przewoźnikiem. Oprócz tego oferujemy dostęp do tanich usług innych sprawdzonych kurierów i porównanie wielu ofert w chwili nadawania paczki. Bielsko-Biała jest miejscem, w którym platforma Sendit zyskała wielu klientów.

Bielsko-Biała korzysta z Sendit. Jak działa portal krok po kroku?

Korzystanie z Sendit jest intuicyjne. Bielsko0-Biała to miasto, w którym nie brakuje paczkomatów InPost. Użytkownik musi wybrać swój paczkomat i dane nadawcy. Następnie przechodzimy do danych kontaktowych adresata i paczkomatu odbiorczego. Niektóre punkty InPost mogą realizować przesyłki za pobraniem do kwoty nawet 5000 zł. Każda paczka jest standardowo ubezpieczona na 500 zł, jednak można tę polisę rozszerzyć. InPost pozwala na wysyłkę paczek, które nie przekraczają rozmiarów 41 x 38 x 64 cm oraz 25 kg wagi wraz z opakowaniem.

Usługi InPost i innych kurierów na Sendit – duża liczba benefitów dla klientów prywatnych i biznesowych


TERAZ CZYTASZ

InPost Bielsko-Biała – zawsze niskie ceny dla wszystkich klientów!

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej