FedEx - oddział Bytom

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


FedEx Bytom

Bytom kojarzy się przeciętnemu Polakowi przede wszystkim z przemysłem górniczym i tekstyliami najwyższej jakości. Miasto ma jednak znacznie więcej do zaoferowana. Przede wszystkim na tle innych miejscowości tworzących górnośląską aglomerację posiada długie tradycje handlowe, które wciąż są kontynuowane i stanowią jeden z filarów lokalnej ekonomii. Bytom za sprawą sporej liczby mieszkańców i swojej roli to ważny punkt na mapie usług kurierskich, świadczonych między innymi przez FedEx. Oddział FedEx Bytom jest jednym z najważniejszych w regionie, a na ulicach miasta spotkamy także ciężarówki i samochody dostawcze należące do innych renomowanych przewoźników. Aby mieszkańcy Bytomia mogli oszczędzać na usługach FedEx na elastycznych warunkach i bez zbędnych formalności założyliśmy nowoczesną platformę wysyłkową Sendit.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bytom, czyli ważny ośrodek na Śląsku i na rynku usług kurierskich

Współczesny Bytom jest domem dla prawie 170 tysięcy osób. Przez lata głównym źródłem zatrudnienia były tutejsze kopalnie i huty. Dziś spośród siedmiu przedsiębiorstw wydobywczych wciąż działają dwa, a także jedna huta. Bytom dzięki swojej handlowej tradycji dobrze poradził sobie z tą transformacją, ponieważ miejsce wielkich przedsiębiorstw przemysłowych zajęły galerie handlowe i centra usługowe. W mieście produkuje się także wysokiej jakości wełnę mineralną. Przez Bytom przebiega autostrada A1 i kilka innych ważnych szlaków komunikacyjnych, a także linia kolejowa. Takie warunki ułatwiają pracę kurierom FedEx i innych firm. W Bytomiu kwitnie także handel wysyłkowy. W ten sposób wiele osób i firm korzysta z usług FedEx i innych przewoźników.

Jak korzystać z FedEx i innych kurierów w cenach o kilkadziesiąt procent niższych od rynkowych?

W takich miastach jak Bytom, przedsiębiorcom i mieszkańcom zależy na oszczędnościach. Chociaż rynkowe ceny kurierów takich jak FedEx nie są co prawda wygórowane, nic nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze bardziej je obniżać i ciąć koszty. Jednym ze sposób jest stała umowa z FedEx lub innym kurierem. To dobre rozwiązanie, lecz nie dla każdego, ponieważ wymaga regularnych zamówień, a przede wszystkich oszacowania swojego zapotrzebowana na nie z dużym wyprzedzeniem. Mniejsze firmy, świadczące w Bytomiu na przykład handel wysyłkowy nie mogą sobie na to pozwolić, bo umowa z FedEx lub innym przewoźnikiem mogłaby okazać się ryzykowna. Platforma Sendit rozwiązuje ten problem. FedEx i kilka innych profesjonalnych firm kurierskich to nasi partnerzy. Z wynegocjowanych niskich stawek korzystają nasi klienci na elastycznych zasadach.

Bytom wysyła taniej dzięki Sendit. W jaki sposób korzystać z portalu?

W jaki sposób korzystać z portalu Sendit, by wysyłać paczki przez FedEx w cenie nawet o kilkadziesiąt procent niższej. To proste. Wystarczy założyć konto na naszej stronie. Cały proces przypomina nadawanie przesyłki na stronie FedEx lub innego kuriera. Najpierw podajemy adres i dane nadawcy – w tym przypadku Bytom. W kolejnym kroku uzupełniamy dane odbiorcy. Dalej w formularzu znajduje się miejsce na charakterystykę paczki. Kuriera FedEx interesują jej wymiary, waga i rodzaj opakowania. W grę wchodzą także usługi dodatkowe związane z czasem dostawy, czy dodatkowym ubezpieczeniem paczki opuszczające Bytom. To wszystko dotyczy także przesyłek paletowych. Na dole strony pojawią się następnie oferty FedEx i innych kurierów. Klient może wybrać najkorzystniejszą i wydrukować list przewozowy. Istnieje także opcja skorzystania z tańszych za zwyczaj paczkomatów.

FedEx i inni kurierzy na Sendit – wszystkie benefity dla klientów


TERAZ CZYTASZ

Skorzystaj z najtańszej oferty na rynku – FedEx Bytom!

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej