FedEx - oddział Bydgoszcz

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


FedEx Bydgoszcz

Nie każdy wie, że Bydgoszcz jest jednym z najważniejszych w Polsce ośrodków przemysłu, handlu i logistyki, a także dużym ośrodkiem akademickim, kulturalnym i naukowym. Bydgoszcz jest też siedzibą większości instytucji NATO, wśród tych, które mają swoje placówki w naszym kraju. Bydgoszcz wyróżnia się wśród innych miast architekturą z okresu belle epoque, oryginalnym nabrzeżem rzek i kanałów, piękną i unikatową Wyspą Młyńską w samym centrum miasta, a także pełnym atrakcji Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Bydgoszcz jest też uznawana za stolicę polskiego wioślarstwa. Branżami, które są kluczowe dla miasta Bydgoszcz jest przemysł chemiczny, branża IT, branża elektromaszynowa i spożywcza. Rośnie też zainteresowanie wśród mieszkańców miasta rozwojem biznesu internetowego w skali lokalnej, krajowej i globalnej. Bydgoszcz chętnie też korzysta z usług kurierskich takich firm jak FedEx. Dlatego Bydgoszcz została objęta działaniami platformy przesyłkowej Sendit, która współpracuje z takimi firmami jak FedEx.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bydgoszcz i zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich

Bydgoszcz staje się miastem idealnym do rozwoju biznesu. Między innymi dzięki doskonałej lokalizacji, rosnącej bazie hotelowej, dobrze zorganizowanej komunikacji, w tym połączeń lotniczych. Ponadto w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym działa Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Jako jedno z największych miast w Polsce Bydgoszcz dysponuje także 15 szkołami wyższymi na czele z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym i Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego. W mieście nie brakuje doskonałego zaplecza kulturalnego i sportowego. Bydgoszcz należy do miast o największej liczbie parków i ustępuje w tym zakresie tylko Warszawie. Bydgoszcz jest więc doskonałym miejscem do inwestycji, a także do zamieszkania. Dlatego platforma Sendit zawarła Bydgoszcz w swojej strategii biznesowej. Dzięki temu bydgoszczanie już teraz mogą zaoszczędzić na przesyłkach kurierskich FedEx, jednocześnie nie podpisując żadnych umów i nie zobowiązując się do regularnego korzystania z usług FedEx.

Dlaczego Bydgoszcz może płacić mniej

Usługi kurierskie według cenników standardowych nie należą do zbyt atrakcyjnych. To dotyczy zarówno firmy FedEx, jak i wszystkich innych firm kurierskich dostępnych na polskim rynku. Na niższe stawki mogli liczyć tylko ci, którzy podpisali umowę z wybraną firmą kurierską. Ale taka umowa zakłada duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie i konieczność zadeklarowania wolumenu paczkowego. Tym samym taka umowa np. z FedEx i idące z nią w parze stawki nie są osiągalne dla małych firm, a tym bardziej dla klientów indywidualnych. Jednak wraz z powstaniem platformy Sendit, każdy może wysyłać przesyłki przez FedEx w bardzo atrakcyjnych cenach i to bez zobowiązań oraz podpisywania umów. Wystarczy skorzystać z platformy przesyłkowej.

Jak zamówić kuriera FedEx krok po kroku

Aby każdy mieszkaniec miasta Bydgoszcz, jak również zlokalizowane tu firmy mogły oszczędzać na przesyłkach kurierskich FedEx muszą założyć konto na platformie. Niezbędne jest wyłącznie podanie adresu e-mail. Można się też zalogować na platformę podając dane logowania do konta na Allegro. Kolejny krok to już nadawanie paczki przez FedEx. Na portalu Sendit trzeba wypełnić standardowe dane niezbędne do realizacji zlecenia – dane odbiorcy i nadawcy oraz wymiary, wagę i sposób opakowania paczki. Potem wybieramy z listy FedEx lub inną firmę kurierską i uiszczamy opłatę za przesyłkę. Kurier odbierze paczkę ze wskazanego adresu na terenie całego miasta Bydgoszcz.

Korzyści przy wysyłaniu przesyłek dla klientów FedEx


TERAZ CZYTASZ

Kurier FedEx Bydgoszcz taniej niż nigdy dotąd – sprawdź teraz!

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej