FedEx - oddział Buk

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Buk Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Buk to miasto położone w województwie wielkopolskim, w niedalekim sąsiedztwie Poznania. Liczy sobie ponad sześć tysięcy mieszkańców i miastem jest już od XIII wieku. To siedziba gminy miejsko-wiejskiej i prężny ośrodek przemysłowy. Jakie ma zalety dla przedsiębiorców oraz turystów?

Buk – podpoznański starożytny gród

W Buku mieszka dziś niewielu mieszkańców, jednak sama osada jest tu obecna od czasów średniowiecznych. Miasto dość ucierpiało przez wieki, stąd wiele z zabytkowych budowli nie jest dziś dostrzegalne. Możemy tu jednak zauważyć choćby kościół pw. św. Stanisława z XIX wieku czy zabytkowy ratusz z końca tego stulecia.
Miasto ma duży potencjał gospodarczy. Buk leży blisko autostrady, trasy europejskiej oraz kolei łączącej Berlin z Poznaniem. Jest też położony w sąsiedztwie stolicy Wielkopolski, a to oznacza, że czerpie duże korzyści i nie dziwi fakt, że w mieście coraz więcej kurierów firmy Fedex oraz innych firm kurierskich. To znak, że Buk daje możliwości w różnych kierunkach.

Jakie ceny za kuriera Fedex w Buku?

Aby w pełni móc wykorzystać możliwości, jakie daje Buk, wiele firm podpisuje umowy o współpracy długoterminowej z korporacjami kurierskimi. To sprawia, że mogą liczyć na niskie ceny, ale i muszą operować dużymi ilościami przewożonego towaru, by się opłacało. Wiele małych przedsiębiorstw nie może sobie na to pozwolić. Na szczęście w Buku funkcjonuje portal Sendit, który gwarantuje możliwość zamówienia jednorazowego przewozu za niską cenę po zniżkach. To nawet kilkanaście procent mniej w stosunku do stron kuriera Fedex lub innych firm. Dzięki temu także mali przedsiębiorcy pozostają konkurencyjni.

Czy wiesz, jak skorzystać z platformy Sendit w Buku?

W jaki sposób można skorzystać z oferty? Nie ma w tym nic trudnego. Wejdź na portal Sendit, wybierz odpowiedni rodzaj paczki czy listu i wprowadź swoje dane. Następnie wskaż adres, pod którym będzie czekała przesyłka i określ przedział czasowy, w którym kurier firmy Fedex lub innej ma pojawić się po odbiór towaru. To sprawia, że zarządzanie logistyką firmy jest dużo prostsze i szybsze także w podpoznańskim Buku.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Buk – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej