FedEx - oddział Boguchwała

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Boguchwała Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Boguchwała jest miastem wyjątkowym pod względem historii oraz położenia. Jest doskonale skomunikowana, leży nieopodal miasta wojewódzkiego, co sprawia, że wielu kurierów, w tym Fedex oraz innych firm, pojawia się na ulicach tego sześciotysięcznego miasta. Boguchwała leży w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim. Jest także siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Boguchwała.

Boguchwała – doskonale skomunikowane, nowoczesne miasto

Miasto jest przede wszystkim nastawione na przemysł i doskonałą komunikację. Leży nie tylko przy arterii łączącej Białystok z Lublinem czy Rzeszowem (DK19), ale także przy międzynarodowej drodze E371. To sprawia, że coraz więcej osób inwestuje w Boguchwale, a przy tym sprzyja temu położenie lotniska Rzeszów-Jasionka. To sprawia, że często korzysta się tu z kurierów Fedex i innych korporacji.

Jednak Boguchwała to także różnego rodzaju zabytki. Choć wiele z zabudowań tzw. Piotraszówki, jak nazywało się dawniej miasto, zostało zniszczonych, to wciąż można podziwiać między innymi zespół pałacowo-parkowy, kościół św. Stanisława z XVIII wieku czy pomnik upamiętniający bitwę pod Grunwaldem w jej pięćsetlecie.

Kurier Fedex w Boguchwale – niższe ceny, dodatkowe możliwości

Zwykle z kurierów korzystają dowolnie duże firmy, które podpisują specjalne umowy o długotrwałej współpracy, co sprawia, że ceny mają dużo niższe. Jednak taka umowa nie zawsze może być korzystna dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wówczas jednak mogą skorzystać z portalu Sendit, który oferuje doskonałe ceny i wygodne zamawianie kuriera bez zobowiązań. Ceny są nawet kilkanaście procent niższe niż na stronach Fedexu czy innych firm kurierskich, a usługa dostępna jest dla każdego.

Jak skorzystać z portalu Sendit w Boguchwale?

Teraz wystarczy już tylko wybrać właściwą paczkę, określić jej wielkość, przygotować ją do odbioru, a więc wszystko to, co robi się w przypadku umowy o współpracy. Następnie trzeba więc zamówić kuriera i określić adres. Kurier Fedex lub innej firmy przyjedzie w dowolne miejsce w Boguchwale. Wszystko przez platformę Sendit – wygodnie i szybko dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale także dla indywidualnych klientów.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Boguchwała – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej