FedEx - oddział Blachownia

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Blachownia Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Blachownia to niewielkie miasto położone w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim. Leży nieopodal Częstochowy i stanowi naturalną bazę wypadową do Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą. Liczy sobie niewiele poniżej 10 tysięcy mieszkańców i jest prężnym ośrodkiem przemysłowym. Nie dziwią samochody kurierskie Fedex oraz innych firm, wykorzystywane przez tutejszych biznesmenów.

Blachownia – park krajobrazowy i przemysł

Blachownia jest niezwykłym miejscem, które łączy w sobie walory turystyczne, naturalne oraz przemysłowe. Miejsce lubiane przez przedsiębiorców, zwłaszcza tych małych i średnich. Często potrzeba więc tu usługi kurierskiej, którą można otrzymać np. na stronie Sendit. Jednak Blachownia to nie tylko kwestia przedsiębiorczości.

Miasto jest położone u stóp parku krajobrazowego, a więc jest doskonałą bazą wypadową na szlaki turystyczne. To miejsce wyjątkowe, ale dość mało znane. Co więcej, Blachownia ma także swoje własne zabytki, takie jak dawna stacja kolejowa, która dziś jest budynkiem Urzędu Stanu Cywilnego oraz pałacyk myśliwski z 1870 oku wybudowany przez następcę rosyjskiego tronu, Mikołaja Romanowa.

Kurier Fedex w Blachowni – lepsza cena, więcej możliwości

Blachownia jest niewielkim, ale tak położonym miastem, że mali i średni przedsiębiorcy często korzystają z usług kurierów Fedex lub innych firm. To nie tylko rozwój dróg wokół Blachowni oraz infrastruktura miejska sprawiły, że wielu przedsiębiorców sięga dziś po przesyłki kurierskie, ale także prężnie rozwijająca się strefa przemysłowa oraz bliskość Częstochowy. Jednak, aby móc cieszyć się normalną ceną, którą cieszą się te firmy, które mają podpisane oficjalne umowy na regularny przesył paczek, firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z portalu Sendit, który gwarantuje dostęp do niższych cen (nawet kilkanaście procent) niż na stronie firmy kurierskiej.

Jak skorzystać z portalu Sendit w Blachowni?

Korzystanie z portalu Sendit jest niezwykle łatwe. Należy zalogować się na stronie i bez podpisywania jakichkolwiek umów można skorzystać z dostawy jednorazowej, której cena różni się od ceny, którą możecie znaleźć na stronie kuriera Fedex lub innej firmy. Dlatego jeśli dana firma liczy na szybką przesyłkę w Blachowni, koniecznie musi skorzystać z platformy Sendit.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Blachownia – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej