FedEx - oddział Bełchatów

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Bełchatów Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi firmy kurierskiej Fedex cenione są w Bełchatowie i pozostałych miastach za rzetelność i terminowość. Klienci tego przewoźnika mogą nadawać paczki za jego pośrednictwem przez platformę Sendit, co jest rozwiązaniem tańszym i wygodniejszym. Ceny za przesyłki krajowe i międzynarodowe są niższe nawet o kilkanaście procent w stosunku do oferty z bezpośredniej strony przewoźnika. Platforma nie wymaga podpisywania wiążących umów i dostępna jest dla Klientów indywidualnych i firm.

Korzyści z zamówienia kuriera Fedex z Bełchatowa przez Sendit

  • Rejestracja udostępnia atrakcyjne ceny i szereg udogodnień usprawniających nadawanie przesyłki.
  • Oferta dostępna dla dużych i małych firm oraz Klientów indywidualnych. Ceny są atrakcyjne bez względu na to, czy paczki nadawane są sporadycznie, czy często.
  • Klient może zamówić usługi Fedex z Bełchatowa lub innego przewoźnika. Sendit współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce.
  • System Sendit pobiera dane adresowe wpisane podczas rejestracji, dzięki czemu przy każdym zamawianiu usług kurierskich Klient nie musi wypełniać całego formularza samodzielnie.
  • Strona umożliwia narzędzia do śledzenia paczki. Wysyła do adresata również informacje o planowanym terminie dostarczenia paczki.

Sendit oferuje innowacyjne rozwiązania dla firm z Bełchatowa

Przedsiębiorcy z branży e-commerce mogą skorzystać z narzędzi Sendit, dzięki którym usprawnią proces realizacji zamówień w swojej firmie. Sklepy internetowe z Allegro mogą zintegrować się z platformą Sendit, by nadawać przesyłki z Bełchatowa jeszcze szybciej. System pobiera dane adresowe konsumenta ze złożonego przez niego zamówienia, a następnie uzupełnia odpowiednią sekcje formularza. Przedsiębiorcy pozostają do wypełnienia wyłącznie rubryki z danymi paczki (waga, wysokość, długość, szerokość) oraz wybór przewoźnika.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Bełchatów – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej