FedEx - oddział Będzin

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki FedEx wygodnie z Sendit

Amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym zajmujące się przewozem przesyłek, transportem i logistyką. Początki firmy sięgają 1971 roku. Obecnie firma świadczy usługi w ponad 220 krajach. Flota powietrzna, jaką dysponuje jest imponująca i liczy ponad 664 samoloty. Dzięki czemu firma świadczy szereg usług transportu ekspresowego na całym świecie.


Będzin Fedex

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę FedEx Express z Sendit

Nadaj przesyłkę

Będzin nie jest bardzo dobrze rozpoznawalnym miastem w Zagłębiu Dąbrowskim, choć uznaje się go za stolicę tego regionu. Historycznie w Małopolsce, leży dziś w województwie śląskim. Obecnie miasto liczy sobie ponad 55 tysięcy mieszkańców. Co może zaoferować?

Będzin. Miasto z zamkiem obronnym w tle

Wznoszący się na wzgórzu zamkowym zamek obronny z XIV wieku to największa atrakcjach Będzina. Nie przebiją go ani mury miejskie z tego samego stulecia, ani kościół pw. Trójcy Świętej, ani tym bardziej kamienice w Śródmieściu czy dziewiętnastowieczny Dom Wójtowski, choć z czternastowiecznym gmerkiem Hinko Ethiopusa.
Jednocześnie w mieście jest wiele firm i rozwija się przemysł. Zagłębie Dąbrowskie to bardzo rozwinięty region kraju, co sprawia, że na ulicach wielu tu kurierów firmy Fedex oraz innych, a nowe przedsiębiorstwa mają żyzny grunt do wzrostu. Będzin jest doskonale skomunikowany i możliwości biznesowe oraz turystyczne są tu naprawdę duże.

Kurier Fedex w Będzinie i niższe ceny dla małych firm

Skoro więc Będzin wraz z całym Zagłębiem Dąbrowskim jest tak atrakcyjnym regionem, nie dziwi fakt, że jest tak duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Logistyka jest bowiem niezwykle istotna w kontekście prowadzenia biznesu, nie tylko w branży e-commerce. Warto pamiętać, że duże firmy podpisują długotrwałe kontrakty, dzięki czemu płacą mniej za przesyłkę. Jednak mali i średni przedsiębiorcy nie zawsze mogą sobie na to pozwolić. Lepiej im wówczas skorzystać z portalu Sendit, który umożliwia jednorazowe przesyłki w niskich cenach, niższych nawet o kilkanaście procent niż w przypadku zamawiania usług kurierskich Fedex czy innych firm w Będzinie bezpośrednio ze strony korporacji kurierskiej.

Jak korzystać z oferty portalu Sendit w Będzinie?

Portal Sendit jest intuicyjną platformą do zamawiania kurierów Fedex oraz innych firm. Wystarczy wejść na stronę, wybrać odpowiedni rodzaj przesyłki oraz wskazać dane odbiorcy i nadawcy. Następnie musisz wybrać adres, pod którym będzie czekał towar na odbiór. Proces jest zatem bardzo podobny do tego, jaki jest w przypadku współpracy stałej między firmami.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Fedex Będzin – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.01.2023Obrazek z bloga
Nadaj paczkę BEZ ETYKIETY

Wysłanie przesyłki jest trudniejsze niż być powinno, bo nie masz w domu drukarki, aby wydrukować list przewozowy? Mamy na to rozwiązanie! Teraz dzięki dodatkowej usłudze nadasz paczkę w Paczkomacie InPost bez drukowania etykiety.

Czytaj więcej
04.01.2023Obrazek z bloga
Jak dokonać zwrotu towaru po świętach?

W tym artykule: Jak zwrócić nieudany prezent? TerminyJakich prezentów nie możesz zwrócić?Nietrafiony prezent? Zwróć go z Sendit.pl! Niepasujący rozmiar, źle dobrany kolor, nie ten model telefonu, o jakim marzył obdarowany… …

Czytaj więcej