Oddział UPS Bielsko-Biała

Kurier UPS Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, miasto zamieszkane przez 170 tysięcy osób jest największą miejscowością w województwie śląskim zlokalizowaną poza główną aglomeracją. Niewątpliwym atutem miasta jest tutejszy krajobraz, ze względu na położenie u podnóża gór. Obecnie miasto ma jednak do zaoferowania znacznie więcej niż piękne widoki. Znaczenie ogólnokrajowe ma tutejszy przemysł, a także działalność handlowa i usługowa. W tych okolicznościach Bielsko-Biała staje się coraz ważniejszym rynkiem dla UPS i innych kurierów działających w Polsce. Z ich usług korzystają zarówno mieszkańcy miasta jak i lokalne przedsiębiorstwa. Aby pomóc potencjalnym klientom UPS i innych firm kurierskich w redukcji kosztów założyliśmy platformę Sendit. Poniżej przedstawiamy zasady jej działania.


Bielsko-Biała - rynek usług kurierskich w mieście i regionie

Od dziesięcioleci Bielsko-Biała jest przede wszystkim ważnym ośrodkiem przemysłu motoryzacyjnego. Produkowane w mieście samochody trafiają do odbiorców w Polsce i wielu krajach Europy. Bielsko-Biała jest także objęte zasięgiem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. O rozwój lokalnej gospodarki dba także Bielski Park Przemysłowy i Usługowy. Duża liczba mieszkańców i przedsiębiorstw, którą charakteryzuje się Bielsko-Biała, będące najważniejszym ośrodkiem miejskim w regionie sprawia, że stale wzrasta rynek usług kurierskich. Na ulicach miastach i lokalnych miejscowości z łatwością spotkamy samochód z logiem UPS lub należący do innego kuriera działającego na polskim rynku. Przesyłki nadają zarówno mieszkańcy miasta, jak i klienci biznesowej, dla których Bielsko-Biała jest siedzibą bądź z jednym z oddziałów. Kurierzy tacy jak UPS docierają do odbiorców na obszarze całej Polski i Unii Europejskiej, co ułatwia prowadzenie interesów, jak również wysyłanie paczek prywatnych do przyjaciół. Platforma Sendit pomaga w obniżeniu cen za usługi UPS oraz innych kurierów.


Sendit - UPS i inni kurierzy w niesamowitych cenach

Klienci mogą liczyć na preferencyjne stawki u UPS pod warunkiem podpisania stałej umowy. Wymaga to określenia swojego miesięcznego zapotrzebowania z wyprzedzeniem i dużych zamówień. Bielsko-Biała jest jednak siedzibą wielu lokalnych firm, które nie mogą sobie pozwolić na taki krok. Sendit wyrównuje szanse. UPS i inni kurierzy, dla których Bielsko-Biała stanowi ważny rynek to nasi partnerzy. Dzięki tej współpracy nasi klienci zyskują preferencyjne stawki, jak również możliwość porównania kilku ofert w momencie nadawania paczki i wybrania tej najkorzystniejszej. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami kurierskimi, takimi jak UPS.


Bielsko-Biała - dowolne miejsce. Jak nadawać przesyłki przez serwis Sendit?

Sendit działa w całej Polsce, a Bielsko-Biała nie jest pod tym względem wyjątkiem. Aby skorzystać z kuriera UPS w preferencyjnej cenie lub usług innej firmy kurierskiej, należy założyć konto na platformie. Formularz nadawania paczki, jest podobny do tego na stronie UPS. Najpierw uzupełniamy dane nadawcy (Bielsko-Biała) i dane odbiorcy (dowolne miejsce w Unii Europejskiej). W kolejnej części formularza wypełniamy rubryki związane z samą paczką, którą odbierze kurier z oddziału UPS Bielsko-Biała - jej wagę i wymiary. Ważną informacją jest także rodzaj opakowania. Na dole strony pojawią się wówczas oferty UPS i innych przewoźników w cenach niższych od rynkowych. UPS zapewnia także usługi dodatkowe - między innymi wyższe ubezpieczenie paczki czy też dostarczanie przesyłek niestandardowych. Możliwa jest także przyspieszona dostawa.


Nie tylko niższa cena za usługi UPS. Pozostałe benefity platformy Sendit

Bielsko-Biała zasługuje nie tylko na niższe ceny. Nasi klienci korzystający z platformy Sendit i wybierający usługi UPS bądź innej firmy mają do dyspozycji szereg innych benefitów, Ważnym jest elastyczne podejście - nie wymagamy podpisania umowy i określania z wyprzedzeniem zapotrzebowania. Klienci, którzy składając większe zamówienia, płacą natomiast proporcjonalnie mniej. Jeśli Bielsko-Biała jest siedzibą sklepu internetowego, warto zintegrować jego stronę lub konto na Allegro z Sendit, aby przyspieszyć wysyłki poprzez UPS lub innego kuriera.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies