Oddział FedEx Wrocław

FedEx Wrocław

Wrocław - miasto wielokrotnie określane w rankingach jako jedno z najlepszych miast do życia na świecie. Wrocław może się pochwalić fantastyczną architekturą i wspaniałymi zabytkami. Będąc we Wrocławiu trzeba koniecznie zobaczyć Stare Miasto wraz z Rynkiem, plac Solny, Nowy Targ, a także najstarszą i zabytkową część miasta Wrocław - Ostrów Tumski. Wrocław jest także znany z jednego z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce, z ogrodu botanicznego i Ogrodu Japońskiego. Wrocław to miasto z setką mostów i kładek, piękne i zagadkowe. Nie brakuje w nim też nowoczesnych akcentów, jak choćby Sky Tower, czyli najwyższy budynek w Polsce. Ciekawostką jest też fakt, że Wrocław jest miejscem zamieszkania ponad 400 milionerów. W takim mieście rozwija się dynamicznie biznes i dlatego właśnie platforma Sendit, która ofertuje usługi kurierskie FedEx i innych firm w korzystnych cenach, promuje się w tym regionie.


Zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście Wrocław

Wraz z rozwojem biznesu, w tym e-commerce, rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Dzięki platformie Sendit firmy i osoby prywatne korzystające z przesyłek kurierskich mogą znacznie obniżyć swoje koszty prowadzenia działalności. To sprawia, że firmy z miasta Wrocław mogą stać się bardziej konkurencyjne i konkurować nawet z firmami z całej Europy i świata. Do dynamicznego rozwoju gospodarki we Wrocławiu przyczynia się też doskonała komunikacja, jaką Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom i przyjezdnym. Liczne połączenia kolejowe z pociągami Pendolino, port lotniczy, rozwinięty transport miejski i międzymiastowy, jak również fakt, że przez Wrocław przebiega wiele dróg europejskich, krajowych i wojewódzkich na czele z autostradą A4, sprawia, że Wrocław jest chętnie wybieranym miejscem na inwestycje również przez obcokrajowców, w tym Niemców i Czechów.


Wrocław może przesyłać paczki taniej

Do niedawna ogólnodostępne ceny według standardowych cenników stanowiły jedyną alternatywę dla klientów indywidualnych i większości firm z miasta Wrocław chcących skorzystać z usług kurierskich FedEx lub innych wiodących firm kurierskich. Tym samym trzeba było płacić całkiem sporo za usługę. Najniższe ceny otrzymywały tylko duże firmy, które mają stałe i duże zapotrzebowanie na przesyłki, dzięki czemu mogą się związać umową z firmą kurierską taką jak FedEx. Jednak te preferencyjne ceny nie były dla każdego. Dzięki platformie Sendit to się diametralnie zmieniło. Dzięki obniżonym cenom przesyłek wiele mniejszych firm może skutecznie konkurować nawet z największymi firmami w danej branży. Platforma Sendit sprawia, że można korzystać z usług FedEx taniej bez podpisywania umowy.


Zamawianie kuriera z firmy FedEx

Trzy proste kroki wystarczą, aby bez wychodzenia z domu, szybko i tanio nadać przesyłkę do FedEx. Pierwszy krok to założenie konta na platformie. Wystarczy podanie adresu e-mail i hasła, które będziemy używać do logowania. Jest też możliwość skorzystania z portalu za pomocą danych logowania używanych w Allegro. Drugi krok związany jest już z samym nadawaniem przesyłki do FedEx. Podajemy dane nadawcy i adresata, a także dane dotyczące przesyłki np. jej wymiary. Trzeci i ostatni krok to wybór firmy kurierskiej, wśród których jest FedEx i wiele innych wiodących firm kurierskich oraz dokonanie opłaty za przesyłkę. Najczęściej w ciągu 24h od momentu zgłoszenia przesyłki przyjeżdża kurier z FedEx i odbiera ją od nas. Dzięki temu możemy skorzystać z usług FedEx lub innych firm kurierskich bez konieczności noszenia paczek do jakiegokolwiek punktu kurierskiego FedEx.


Co jeszcze może zaproponować Sendit przy zamawianiu kuriera z FedEx lub innych firm?

Niskie ceny, wysoka jakość usług, szybka realizacja zamówienia to priorytety i podstawy oferty dla klientów z miasta Wrocław. Ale Sendit może zaproponować znacznie więcej. Choćby możliwość integracji konta na platformie z własnym sklepem internetowym lub kontem na Allegro. Sendit daje także szansę na jeszcze większe obniżenie i tak już atrakcyjnych cen dla mieszkańców miasta Wrocław. Cena za usługi FedEx spada proporcjonalnie do ilości wysyłanych paczek! Im więcej wysyłasz tym mniej płacisz za przesyłki! A jednocześnie tą wyjątkowo korzystną cenę dostajesz zupełnie bez zobowiązań i konieczności podpisywania umów z FedEx lub Sendit.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies