DPD - oddział Wrocław

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wrocław

Kurier DPD Wrocław

Wrocław to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce, a nawet Europie. Wspaniała architektura, bogata historia i niepowtarzalny klimat tego miasta co roku przyciąga do niego niezliczoną ilość turystów. To jednocześnie jedno z największych miast w Polsce i stolica Dolnego Śląska położona stosunkowo niedaleko od granic z naszymi południowymi i zachodnimi sąsiadami. Również z tego względu, Wrocław jest jednym z głównych centrów biznesowych w kraju. Filie narodowych korporacji, lokalny biznes oraz mieszkańcy cechują się dużym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie świadczące między innymi przez DPD. Wrocław podobnie jak cała Polska to miejsce, z którego kuriera DPD można zamówić znacznie taniej, korzystając z usług portalu Sendit.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Wrocław – jedno z Polskich centrów usług kurierskich

Stolicę Dolnego Śląska cechuje nie tylko bogactwo architektoniczne i kulturowe, to również jedno z Polskich centrów biznesowych, które podobnie jak inne miasta wojewódzkie odznacza się dużym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. Wrocław stanowi jeden z najważniejszych obszarów działalności kuriera DPD w naszym kraju. Z usług DPD zdarza się korzystać niemal każdemu – osobom prywatnym, wysyłającym paczki kurierskie do rodziny i znajomych, drobnym przedsiębiorcom, zwłaszcza tym prowadzący handel przez internet i innym przedstawicielom lokalnego biznesu. Jednak tylko największe przedsiębiorstwa mogą liczyć na stałe umowy z firmami kurierskimi takimi jak DPD, dzięki którym deklarując miesięczną liczbę zamówień uzyskają znacznie niższe ceny za wysyłkę pojedynczej paczki lub palety. Do tej pory przecięty mieszkaniec Wrocławia, chcąc skorzystać z usług kuriera DPD był skazany na ponoszenie kosztów wedle regularnego cennika tej sprawdzonej firmy.

Kurier DPD w niesamowitej cenie za pośrednictwem portalu Sendit

Sendit jest narzędziem, które zostało stworzone właśnie po to, by rozwiązań powyższy problem. Biorąc pod uwagę fakt, że przesyłki kurierskie realizowane przez DPD to usługa najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, nic nie stoi na przeszkodzie, by obniżyć ją jeszcze bardziej. Jak to możliwe? Z punktu widzenia firm DPD pozyskanie dużej liczby klientów, dzięki udzielonemu rabatowi jest bardzo korzystne. Dlatego wszyscy przedsiębiorcy i osoby prywatne zamieszkujące Wrocław, korzystające z usług DPD poprzez Sendit, mogą liczyć na ceny nawet o kilkadziesiąt procent niższe od regularnych. Mniejsi klienci, korzystający z DPD nieregularnie, bądź w ograniczonym zakresie łączą w ten sposób siły, by uzyskać warunki współpracy dotychczas zarezerwowane wyłącznie dla większych firm. Wrocław, jako dobrze skomunikowane i korzystnie położone miasto wojewódzkie jest dla DPD świetnym obszarem do prowadzenia usług nie tylko ze względu na dużą liczbę mieszkańców.

Przesyłka Wrocław – dowolne miejsce w Polsce lub Europie. Jak ją zamówić?

Korzystanie z usług kuriera DPD poprzez nasz portal jest niezwykle proste. Wystarczy założyć na nim indywidualne konto użytkownika i uzupełnić dane teleadresowe – kod pocztowy, ulicę i numer domu oraz nazwę miasta, którym w tym przypadku będzie Wrocław. DPD to jedna z firm kurierskich, której oferta cenowa wyświetli się na dole strony, gdy użytkownik wskaże, jakie paczki i dokąd pragnie wysłać. Kurier DPD realizuje przesyłki między innymi do wszystkich miejscowości w Polsce, a także całej Unii Europejskiej. W zależności od potrzeby, użytkownik może dodatkowo ubezpieczyć paczkę lub wybrać specjalne warunki doręczenia (konkretna pora dnia. Chociaż usług na terenie Wrocławia jest znacznie tańsza niż w przypadku zamawiania jej przez stronę przewoźnika odbywa się na dokładnie takich samych zasadach.

Paczki online DPD przez Sendit – pozostałe korzyści


TERAZ CZYTASZ

Kurier DPD Wrocław w najlepszej cenie, bez wychodzenia z domu!

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej