Cennik usług Sendit

Cennik InPost

W skrócie o InPost

UwagaNadanie i doręczenie w Paczkomacie
Kluczowe elementy oferty
 • Dostarczenie w 1-2 dni robocze
 • Pełen tracking
 • Wliczone ubezpieczenie do 1000 zł
Opcjonalne usługi dodatkowe
 • Przesyłka pobraniowa do 5000 zł
 • Ubezpieczenie do 20000 zł
 • Powiadomienia SMS i e-mail
Ograniczenia
 • Maksymalna waga paczki: 25 kg
 • Konieczne jest wydrukowanie listu przewozowego
Nadaj z Sendit przesyłkę InPost

Informacje podstawowe

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 25 kg. Doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania do Paczkomatów na terenie całego kraju. Odbiór przesyłki z Paczkomatu musi nastąpić w ciągu 48 godz. od umieszczenia jej w Paczkomacie.
Paczka nadana w Paczkomacie po godzinie 13:00 traktowana jest jako nadana w następnym dniu roboczym.

Maksymalne dopuszczalne wymiary paczki wynoszą 41x38x64 cm. Możliwe jest wykupienie ubezpieczenia do kwoty 20 000 zł za dodatkową opłatą.

Rozmiary maksymalne typów skrytek:
Typ A – 8 x 38 x 64 cm
Typ B – 19 x 38 x 64 cm
Typ C – 41 x 38 x 64 cm

Usługi dodatkowe

 1. Ubezpieczenie – możliwe ubezpieczenie przesyłek do kwoty 20 000 zł.
 2. Pobranie (COD) – pobranie od odbiorcy ustalonej przez nadawcę kwoty.
  • Maksymalna kwota pobrania wynosi 5 000 zł.
  • Kwotę pobrania przelewamy na rachunek klienta w ciągu 10 dni roboczych od momentu doręczenia przesyłki do odbiorcy.

   

 3. Zwrot przesyłki niedoręczalnej – zwrot do nadawcy przesyłki, której doręczenie było niemożliwe z przyczyn niezależnych od przewoźnika, np. z powodu odmowy przyjęcia lub uiszczenia kwoty pobrania, błędnego lub nieistniejącego adresu podanego w liście przewozowym. Zwrot następuje do najbliższego Nadawcy oddziału Operatora.
  Opłata pobierana jest również w przypadku gdy Nadawca zrezygnuje z odbioru paczki zwrotnej.

InPost

Paczkomaty InPost już od kilku lat są jedną z najczęściej wybieranych form dostarczania i wysyłania przesyłek w Polsce. Klienci cenią sobie paczkomaty InPost przede wszystkim za wygodę, bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Ich podstawową zaletą jest to, że klient sam może zdecydować kiedy odbierze lub nada paczkę.

Korzystanie z paczkomatów InPost – definicja wygody!

Zarówno dla firm, jak i osób prywatnych liczy się przede wszystkim wygoda podczas z korzystania z rozwiązań pocztowych, takich jak te oferowane przez InPost. Paczkę z paczkomatu można odebrać dzięki specjalnemu kodowi wysyłanemu poprzez wiadomość SMS lub maila, przez 48 godziny od momentu jej dostarczenia. Paczkę można nie tylko odebrać w paczkomacie, ale i nadać.

Paczkomatów jest na tyle dużo, że bez problemu można wybrać taki, który znajduje się w dogodnej dla nas lokalizacji – w całej Polsce jest już ich ponad 3000.

Paczkomaty InPost – bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny

Paczkomaty InPost pozwalają na wygodne dostarczenie paczek na terenie całego kraju. Nadana przez klienta przesyłka jest zawsze bezpieczna niezależnie od wartości i gabarytów. Istnieje także możliwość dodatkowego ubezpieczenia paczki.

Paczkomaty InPost to jedne z najatrakcyjniejszych cenowo rozwiązań na rynku. Jak jeszcze można obniżyć ceny usług? Korzystając z portalu Sendit klienci prywatni i firmy mogą liczyć na rabaty sięgające kilkudziesięciu procent! Ponadto nie ma konieczności podpisywania umowy i określania zapotrzebowania na przesyłki realizowane przez paczkomaty InPost.