W Sendit staramy się maksymalnie ułatwiać pracę naszym klientom – nie tylko poprzez niższe ceny usług kurierskich. Zdajemy sobie sprawę, że wielu użytkowników naszego serwisu zarabia handlując przez internet. Dla znacznej części z nich naturalnym kanałem sprzedaży jest portal Allegro.

Sendit na Allegro – szansa na usprawnienie pracy osób zajmujących się handlem

Udostępniamy naszym klientom możliwość szybkiej integracji Allegro z Sendit.pl. Dzięki temu wysyłanie sprzedanego towaru będzie nie tylko tańsze, ale również szybsze. To zaś przekłada się na wyższą satysfakcję kupujących i zwiększa prawdopodobieństwo, że staną się oni lojalnym i klientami. Jak przeprowadzić integrację Allegro z Sendit? To proste!

Integracja w kliku prostych krokach

Sposób na zintegrowanie Allegro z serwisem Sendit.pl jest prosty i intuicyjny. Nie wymaga wiedzy informatycznej. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Najpierw należy zalogować  do swojego indywidualnego konta na Sendit.pl. Na integrację i obsługę późniejszych zamówień odpowiada pozycja Moje Allegro w górnym menu. Po przeniesieniu się do tej zakładki łatwo dostrzec w niej pomarańczowy przycisk „Dodaj nowe konto”.

Po kliknięciu tego przycisku ukazuje się formularz logowania. Uzupełniamy w nim adres e-maili hasło przypisane do konta na portalu Allegro, które chcemy zintegrować z Sendit. O zatwierdzeniu integracja nastąpi automatycznie. Z portalem Sendit możemy zintegrować kilka kont na serwisie Allegro, na przykład prywatne i firmowe i w ten sposób powiększać wartość uzyskiwanych rabatów. Klikając na wybrane konto zapoznajemy się z listą sprzedanych przedmiotów. Widoczne są także dane kontrahentów, w tym ich adresy do wysyłki paczek. W każdej chwili zintegrowane konto można usunąć lub dodać do listy nowe.

Obsługa po integracji – intuicyjna i wygodna

Klienci dokonujący zakupów przez internet zwracając szczególną uwagę na czas dostawy. Dlatego warto wysyłać zamawiany towar jak najszybciej. To gwarantują firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. Natomiast integracja Allegro z naszym serwisem pozwala na błyskawiczne zamówienie usługi. Odbywa się ono w serwisie Allegro bez konieczności logowania do jakiejkolwiek strony zewnętrznej. W opcjach zamówienia wystarczy wybrać pozycję „Nadaj przesyłkę kurierem”.

Klientowi pozostaje jedynie wypełnienie formularza wysyłki, wydruk listu przewozowego i oczekiwanie na przyjazd kuriera. Przesyłka trafi do odbiorcy najszybciej jak to możliwe, na dokładnie takich samych zasadach jak przy bezpośrednim zamawianiu usług kurierskich.

Wierzymy że integracja Allegro z Sendit pomoże naszym klientom jeszcze szybciej rozwijać swoje biznesy i odnosić wyższy zysk.

Sprawdź również:

Integracja Sendit.pl z Allegro – instrukcja

Jak zwiększyć sprzedaż poprzez integracje Allegro z Sendit.pl?

Jak zwiększyć sprzedaż poprzez Allegro Smart?

Czym jest Allegro Smart oraz jak z niego skorzystać?