InPost - oddział Brzeszcze

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


Brzeszcze Inpost

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Brzeszcze to miasto ulokowane na styku województwa małopolskiego i śląskiego, jednak należące do Małopolski. Jest to południowe województwo, z którego blisko do Oświęcimia, Krakowa czy granicy czeskiej, stąd liczna obecność w mieście kurierów Inpost i innych firm. Warto spojrzeć na to niespełna dwunastotysięczne miasto z różnych perspektyw i znaleźć coś dla biznesu i coś dla turystów.

Brzeszcze, czyli miasto dawnych zabytków

Prawa miejskie uzyskały w XX wieku, ale osadnictwo jest tu stare, nawet przedśredniowieczne. Niestety wiele z zabytków zostało zburzonych czy spalonych, jak choćby kościół drewniany pw. św. Otylii z XVI wieku, który padł łupem Szwedów. Inny kościół, pw. św. Urbana, jest dziś największym zabytkiem. Pochodzi z XIX wieku i został wybudowany w neobarokowym stylu. To unikat w regionie.
Historia miasta sięga XV wieku i prawdopodobnie zostało ono założone przez osadników flamandzkich. Brzeszcze leżą wzdłuż dróg wojewódzkich, dzięki czemu są doskonale skomunikowane, co sprawia, że jest to ośrodek przemysłowy i biznesowy w powiecie oświęcimskim. Pozwala na to także bliskość czeskiej granicy.

Kurier Inpost w Brzeszczach – więcej możliwości za niższą cenę

Możliwości położenia Brzeszczy można wykorzystać dzięki właściwej logistyce. Dzieje się tak dzięki kurierom Inpost czy wielu innych firm, którzy pozwalają na transportowanie towarów do klientów. Wiąże się to z kosztami. Duże firmy decydują się na szybki przewóz towarów na mocy umowy o współpracy długoterminowej. Jest znacznie taniej, ale nie dla małych przedsiębiorstw, które dużo nie wysyłają. Te mogą zdecydować się na niskie ceny w Sendit. To platforma, która pozwala na zamówienie kuriera w Brzeszczach ze zniżką, ale jednorazowo. Praktyczne rozwiązanie dające większe możliwości.

Jak korzystać w Brzeszczach z portalu Sendit?

Czy myślisz, że abyś mógł skorzystać z platformy Sendit, potrzebujesz dodatkowych dokumentów czy wielu formalności? Nie. Wybierasz rodzaj paczki, wpisujesz swoje dane oraz adres i ustalasz dogodny przedział czasowy, w którym wybrana firma kurierska, np. Inpost lub inna, pojawi się w dowolnym miejscu w Brzeszczach. Nie ma tu żadnych zobowiązań, a z portalu mogą korzystać firmy – małe i średnie – oraz klienci indywidualni.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Inpost Brzeszcze – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej