InPost - oddział Bogatynia

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


Bogatynia Inpost

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Liczące niewiele ponad 18 tysięcy mieszkańców miasto leży w województwie dolnośląskim, w powiecie zgorzeleckim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Bogatynia. To miasto graniczące z Czechami i Niemcami, znajdujące się w charakterystycznym cyplu Polski na jej południowo-zachodnim krańcu. Miasto typowo przemysłowe, w którym inwestuje wielu przedsiębiorców, którzy mogą korzystać tu z portalu Sendit.

Bogatynia – miasto współpracy międzynarodowej

Bogatynia leży w Kotlinie Turoszowskiej, w obszarze z bogatymi złożami węgla brunatnego. Miasto od południa graniczy ze Wzgórzem Granicznym o wysokości 616 metrów, które leży w Górach Izerskich. Od strony północnej graniczy z grzbietem Działoszyna, najwyższym punktem na wysokości 340 metrów nad poziomem morza. Najniższym punktem jest sztucznie utworzone dno kopalni węgla brunatnego Turów, położone około 20 metrów nad poziomem morza.

Położenie miasta to jednak nie wszystko. W tym wypadku Bogatynia to także nie tylko piękna przyroda wokół oraz pokłady węgla, a wraz z nimi kopalnia, ale także miasto otwarte na współpracę międzynarodową. Leży bowiem między Czechami a Niemcami, a więc nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców właśnie tu pojawiło się, by założyć biznes, także z branży e-commerce.

Kurier Inpost w Bogatyni – lepsza cena, wiele korzyści

Aby wykorzystać koniunkturę, wiele firm podpisuje niekorzystne umowy o współpracy z kurierami. Jednak można inaczej, bowiem portal Sendit umożliwia zamówienie przesyłki od kuriera Inpost lub innej firmy kurierskiej niezależnie i jednorazowo. To sprawia, że mogą z tego skorzystać także mali przedsiębiorcy, a co najważniejsze, Sendit gwarantuje nawet kilkanaście procent niższe ceny niż bezpośrednio u kuriera. To się opłaca.

Jak skorzystać z portalu Sendit w Bogatyni?

Abyś mógł skorzystać z platformy Sendit nie potrzebujesz dokumentów, niepotrzebnych zaświadczeń czy formalności, które ciągną się latami. Wybierasz rodzaj paczki, wpisujesz swoje dane oraz adres i ustalasz dogodny przedział czasowy. A resztę robi firma kurierska. Teraz tylko czekasz, aż kurier Inpost lub innej firmy pojawi się w dowolnym miejscu w Bogatyni. Co ważne, nie ma tu zobowiązań, a z portalu mogą korzystać firmy – małe i średnie – oraz klienci indywidualni.


TERAZ CZYTASZ

Oddział Inpost Bogatynia – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej