InPost - oddział Bielsk Podlaski

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wycena przesyłki

Śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki InPost wygodnie z Sendit

InPost to prywatny operator logistyczny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w listopadzie 2016 roku. Firma dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu paczkomatów stworzyła największą na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek o każdej porze. W 2018 roku miała około 3 000 takich urządzeń w Polsce i ponad 1 000 poza jej granicami.


Bielsk Podlaski Inpost

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę InPost z Sendit

Nadaj przesyłkę

Bielsk Podlaski jest miastem liczącym ponad 25 tys. mieszkańców. Jest on umiejscowiony na pograniczu Polski, w bliskim sąsiedztwie granicy z Białorusią. Leży 50 km od Białegostoku, tuż obok Hajnówki i nieopodal Białowieży. Może być zatem nie tylko miejscem biznesu, ale także bazą wypadową na wycieczki. Niemniej widok samochodu kurierskiego na ulicach Bielska nie robi na nikim wrażenia.

Bielsk Podlaski – wyjątkowe grodzisko i inne atrakcje

Jest to miasto wielu możliwości. W Bielsku Podlaskim bardzo często organizowane są trasy turystyczne po Białowieży, z racji bliskości miasta z parkiem narodowym. Jednocześnie Bielsk Podlaski jest położony blisko Białegostoku, co sprawia, że jest miastem rozwijającym się, mającym perspektywy i dającym wiele możliwości dla małych i średnich przedsiębiorców.

Jeśli chodzi o turystyczne zalety, to przede wszystkim mamy tu grodzisko, czyli skansen średniowieczny na Łysej Górce. Oprócz tego można zwiedzić także charakterystyczne domy drewniane z XIX wieku czy karmelicki zakon klasztorny z 1641 roku. To wszystko w obrębie jednego miasta, które dodatkowo może stanowić bazę wypadową w podlaskie lasy.

Kurier Inpost w Bielsku Podlaskim – korzystne ceny, wygodne przesyłki

Zwykle to duże firmy podpisują długotrwałe umowy z kurierami Inpost oraz innymi, by zyskać tańsze przesyłki. Jednak małe przedsiębiorstwa nie są tak korzystnie ustawione i nie zawsze opłaca im się stała współpraca i zobowiązania z niej wynikające. Dlatego korzystają z portalu Sendit. Dzięki niemu otrzymują cenę o wiele niższą niż w przypadku zamawiania kuriera Inpost czy innej firmy kurierskiej bezpośrednio ze strony, a przy tym nie muszą wiązać się umową. To sprawia, że codzienne funkcjonowanie firmy jest dużo prostsze i daje możliwości i konkurencyjność.

Jak skorzystać z platformy Sendit w Bielsku Podlaskim?

Aby zamówić kuriera Inpost lub innej firmy dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku współpracy między firmami, należy wejść na portal Sendit i wypełnić dane. Po podaniu adresu i przybliżonych godzin odbioru, pozostanie już tylko czekać na kuriera, który paczkę odbierze z dowolnego miejsca w Bielsku Podlaskim.


TERAZ CZYTASZ

oddział Ipost Bielsk Podlaski – zamów kuriera już teraz

Jak wysłać paczkę z Sendit.pl? To proste!

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu
Blog
23.03.2023Obrazek z bloga
Jak chronić swoje dane osobowe w internecie?

W tym artykule: Wybór wiarygodnych sklepów internetowychStosowanie silnych hasełUnikanie podejrzanych linków i wiadomościLogout ze stron internetowychNiewysyłanie kopii dokumentówWyłącznie zaufane WiFiOstrożność w mediach społecznościowych Aż 77% polskich internautów dokonuje zakupów w…

Czytaj więcej
01.03.2023Obrazek z bloga
8 rzeczy, które załatwisz dzięki przesyłce ekspresowej – mini poradnik

W tym artykule: Zapomniane przedmiotyNatychmiastowa wysyłka dokumentówPrezent na specjalną okazjęSzybka naprawa lub wymiana uszkodzonych przedmiotówWysyłka żywności o krótkim terminie przydatności do spożyciaDostawa zrealizowana w sobotęWysyłka bagażu podróżnegoSpóźnione zaproszenie Czas dostawy…

Czytaj więcej