DPD - oddział Wysokie Mazowieckie

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wysokie Mazowieckie

Kurier DPD Wysokie Mazowieckie

Popularność usług kurierskich stale rośnie. Platforma Sendit to narzędzie pozwalające na nadawanie przesyłek w najniższych na rynku cenach. Dzięki współpracy z wiodącymi przewoźnikami, takimi jak kurier DPD Wysokie Mazowieckie, klienci indywidualni i biznesowi korzystający z platformy, mogą mieć pewność, że nie przepłacają, jednocześnie zachowując wysoką jakość usług. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wysyłając paczki przez platformę Sendit.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Wysoka jakość i niskie ceny dla klientów Sendit

Dzięki współpracy Sendit z renomowanymi przewoźnikami, na przykład kurierem DPD Wysokie Mazowieckie, możliwe jest szybkie i bezpieczne nadawanie przesyłek w najniższych na rynku cenach. Co ważne, platforma dedykowana jest zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom oraz umożliwia oszczędzanie niezależnie od tego, czy paczki wysyłane są regularnie, czy też sporadycznie.

Kurier DPD Wysokie Mazowieckie bez zbędnych formalności

Platforma Sendit pozwala na korzystanie z usług jakie oferują wiodący przewoźnicy, w tym kurier DPD Wysokie Mazowieckie, bez podpisywania umowy i deklarowania z wyprzedzeniem wolumenu paczkowego. Dzięki temu, formalności związane z nadawaniem przesyłek ograniczone są do minimum, co przekłada się na dużą wygodę i komfort wynikające z używania platformy.

Nadawanie przesyłek w kilku prostych krokach

Uzyskanie dostępu do najtańszych ofert renomowanych przewoźników, takich jak kurier DPD Wysokie Mazowieckie, jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się na platformie. Nadanie przesyłki wiąże się z wypełnieniem krótkiego formularza, zawierającego dane odbiorcy i nadawcy paczki oraz jej wymiary i wagę. Kiedy na dole strony pojawi się porównanie dostępnych możliwości, wystarczy wybrać tę najkorzystniejszą, a następnie wydrukować list przewozowy i przykleić go na przesyłkę.

Przedsiębiorcy mogą więcej

Platforma Sendit to narzędzie, które poza oszczędzaniem, oferuje szereg udogodnień dla przedsiębiorców. Niewątpliwie należy do nich możliwość integracji platformy z Allegro lub sklepem internetowym, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego wpisywania danych nadawcy i odbiorcy – pobiorą się one automatycznie. Ponadto, klienci biznesowi mogą wygenerować fakturę zbiorczą i rozliczać się w skali miesiąca, a także mają do dyspozycji dodatkowe możliwości, jak na przykład zwiększenie ubezpieczenia.


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wysokie Mazowieckie – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej