DPD - oddział Wyrzysk

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wyrzysk

Kurier DPD Wyrzysk

Usługi kurierskie cieszą się rosnącą popularnością nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również osób prywatnych. Dzięki platformie Sendit, wszyscy klienci mogą nadawać przesyłki w najniższych na rynku cenach. Co więcej, współpraca Sendit z wiodącymi przewoźnikami, takimi jak kurier DPD Wyrzysk jest gwarancją tego, że wysłana paczka dotrze pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Sprawdź, jak wygodnie i tanio nadać przesyłkę.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Najniższe ceny dla klientów Sendit

Klienci indywidualni i przedsiębiorcy korzystający z usług wiodących przewoźników, w tym kuriera DPD Wyrzysk mogą obniżyć koszty nadawania przesyłek dzięki platformie Sendit. Umożliwia ona szybkie i bezpieczne wysyłanie paczek w najniższych na rynku cenach i co ważne, pozwala oszczędzać niezależnie od częstotliwości korzystania z ofert kurierów.

Kurier DPD Wyrzysk – wygoda i brak formalności

Oszczędzanie to nie jedyna zaleta korzystania z platformy Sendit – jest nią również brak formalności. Nadając przesyłkę przez platformę, nie jest potrzebne podpisywanie umowy z wybranym przewoźnikiem, na przykład kurierem DPD Wyrzysk. Klienci, którzy nie wysyłają paczek regularnie, z pewnością docenią także brak konieczności deklarowania zapotrzebowania z wyprzedzeniem.

Łatwe i wygodne nadawanie przesyłek

Krokiem umożliwiającym wysyłanie paczek w najniższych cenach na rynku jest rejestracja na platformie Sendit. Nadanie przesyłki rozpoczyna się od wypełnienia krótkiego kwestionariusza, który zawiera dane nadawcy i odbiorcy oraz gabaryty paczki. Następnie, na dole strony wyświetlone zostanie porównanie ofert wiodących przewoźników, w tym kuriera DPD Wyrzysk. Wystarczy wybrać najbardziej korzystną z możliwości i pozostaje już tylko przyklejenie wydrukowanego listu przewozowego na przesyłkę.

Więcej możliwości dla biznesu

Klienci biznesowi prowadzący sprzedaż wysyłkową mogą w prosty sposób zintegrować platformę z Allegro lub własnym sklepem internetowym. Umożliwia to automatyczne pobieranie danych nadawcy i odbiorcy, dzięki czemu skraca się czas potrzebny na nadanie przesyłki. Ponadto, przedsiębiorcy mogą usprawnić rozliczenia przez wygenerowanie faktury zbiorczej z danego miesiąca, a także mają do dyspozycji opcje dodatkowe, jak na przykład przyspieszenie wysyłki czy zwiększenie ubezpieczenia.TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wyrzysk – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej