DPD - oddział Wschowa

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wschowa

Kurier DPD Wschowa

DPD to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich, znana na całym świecie z terminowości i bezpieczeństwa oferowanych usług. Co więcej, dzięki współpracy z Sendit, klienci korzystający z usług przewoźnika, na przykład kuriera DPD Wschowa mogą wysyłać paczki w najbardziej atrakcyjnej na rynku cenie. Warto zaznaczyć, że platforma Sendit to rozwiązanie dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, dzięki czemu oszczędzać na przesyłkach może praktycznie każdy.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD Wschowa i Sendit – najlepsze ceny i wysoka jakość

Platforma Sendit powstała, aby umożliwić klientom indywidualnym i biznesowym nadawanie przesyłek w najniższych na rynku cenach. Wysoką jakość usług oferowanych przez Sendit zapewniają renomowani przewoźnicy, jak na przykład kurier DPD Wschowa. Takie połączenie daje gwarancję bezpiecznego i terminowego doręczenia przesyłki, jednocześnie bez przepłacania.

Atrakcyjne oferty bez zbędnych formalności

Korzystając z usług wiodących przewoźników, takich jak kurier DPD Wschowa za pośrednictwem Sendit, nie trzeba podpisywać umowy. Co więcej, nie ma również konieczności określania z wyprzedzeniem zapotrzebowania, dzięki czemu platforma sprawdzi się doskonale, niezależnie od częstotliwości nadawania przesyłek.

Wysyłanie paczek bez wychodzenia z domu

Dostęp do najlepszych ofert renomowanych przewoźników, w tym kuriera DPD Wschowa, gwarantuje krótka rejestracja na platformie Sendit. Aby nadać przesyłkę wystarczy podać na stronie dane nadawcy i odbiorcy paczki oraz jej wymiary i wagę, a następnie z wyświetlonego zestawienia wybrać najkorzystniejszą propozycję. Po ustaleniu dogodnego terminu odbioru przesyłki przez kuriera, pozostaje tylko wydrukowanie listu przewozowego i naklejenie go na paczkę.

Przedsiębiorcy mogą więcej

Platforma Sendit pozwala klientom biznesowym nie tylko oszczędzać, ale także usprawnić prowadzenie sprzedaży wysyłkowej. Integrując platformę z własnym sklepem internetowym lub Allegro skraca się czas potrzebny na uzupełnienie formularza – dane nadawcy i odbiorcy paczki pobiorą się automatycznie, przez co nie jest konieczne ich ręczne wpisywanie. Co więcej, przedsiębiorcy mają możliwość rozliczania się w skali miesiąca na podstawie wygenerowanej faktury zbiorczej. Warto wspomnieć, że platforma oferuje również wiele opcji dodatkowych, na przykład zwiększenie ubezpieczenia lub przyspieszenie wysyłki.


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wschowa – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej