DPD - oddział Września

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Września DPD

Września jest średniej wielkości miastem, położonym w województwie wielkopolskim. Leży w odległości ok. 50 km od Poznania. Miejscowość przecina rzeka Wrześnica. Jest ono siedzibą powiatową i gminy miejsko-wiejskiej Września. W mieście mieszka około 30 tysięcy osób, co czyni je jednym z większych w tej części regionu.

Września – historyczne miasto w Wielkopolsce

Września jest miastem o długiej historii, bo sięgającej XIII wieku. Dogodna lokalizacja sprzyjała rozwojowi miasta od jego zarania, czynią z niego jeden z najważniejszych ośrodków handlu w regionie. Września jest miastem handlowo-rzemieślniczym o dużym potencjale, a jednocześnie przyciągającą odwiedzających siedzibą licznych zabytków. Oprócz historycznego centrum miasta, znajdziesz w nim również obiekty zabytkowe o dużej wartości, w tym budowle sakralne, a także zespół pałacowy, ratusz i liczne kamienice. We Wrześni możesz napotkać też na kilka pomników przyrody.

We Wrześni skorzystasz z usług portalu Sendit. To platforma, umożliwiająca korzystanie z przesyłek kurierskich firm takich jak DPD w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorstwo jest jednym z najprężniej rozwijających się na świecie dzięki zaufaniu klientów i efektywności. Dzięki zasięgowi globalnemu, za jego pośrednictwem można nadawać przesyłki w najróżniejsze miejsca na świecie.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Tanie przesyłki kurierskie DPD z Sendit

Ze względu na korzystną lokalizację i obecność licznych nisz rynkowych, Września stale się rozwija, przyciągając przedsiębiorców i inwestorów. Z tego względu wzrasta również popyt na usługi rzetelnych spedytorów. Sendit gwarantuje przedsiębiorców możliwość poszerzenia zasięgu usług poprzez ofertę jednorazowych przesyłek – bez zobowiązań i konieczności podpisywania umów na dłużej.

Wysyłaj tanio z DPD we Wrześni z Sendit!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Września – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej