DPD - oddział Wronki

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wronki DPD

Wronki to miejscowość, leżąca w granicach województwa wielkopolskiego. Jej centrum przecina rzeka Warta. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie, leżąc jednocześnie w obrębie powiatu szamotulskiego. Mieszka w nim około 11 tysięcy mieszkańców. Od stolicy Wielkopolski Wronki dzieli zaledwie 55 km.

Wronki – piękne miasto o długiej historii

Wronki mają długą historię – korzenie miasta sięgają bowiem XIII wieku. Dogodna lokalizacja miasta nad brzegiem Warty wpłynęła na rozwój gospodarczy i uczyniła je jednym z ważniejszych centrów handlowych regionu. Wpływ na to miały również przecinające je linie kolejowe. Odwiedzających może zainteresować kilka zabytków, których większość stanowią obiekty sakralne. Godny uwagi jest także XIX-wieczny spichlerz. We Wronkach funkcjonuje jeden z większych polskich zakładów produkcyjnych, w którym powstaje sprzęt AGD.

We Wronkach skorzystasz z usług platformy Sendit. Umożliwia ona nadawanie przesyłek kurierskich za pośrednictwem popularnych spedytorów takich jak DPD, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. DPD jest przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu, które dostarcza przesyłki do ponad 200 krajów i terytoriów na świecie. Firma, ciesząca się międzynarodową renomą, obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Tani kurier DPD we Wronkach z Sendit

Miasto jest jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się w regionie. Wpływ na to ma lokalizacja i znaczenie wronkowskiego przemysłu w skali regionu. Inwestorzy chętnie wybierają Wronki jako kolejną lokalizację swojego biznesu, co sprawia, że rośnie również zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie renomowanych dostawców, jak DPD. Dzięki Sendit, przedsiębiorcy mogą nadawać paczki taniej i bez zbędnych zobowiązań. Oferujemy również korzystne rozwiązania dla klientów indywidualnych.

Jak wysyłać z Sendit we Wronkach?


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wronki – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej