DPD - oddział Wolsztyn

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wolsztyn DPD

Wolsztyn jest miastem położonym w województwie wielkopolskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Miejscowość przecina rzeka Dojca. Zameldowanych jest w nim ponad 13 tysięcy mieszkańców. Największym ośrodkiem miejskim w pobliżu Wolbromia jest Poznań, leżący w odległości 72 km.

Wolsztyn – niewielkie miasto o długich tradycjach

Chociaż Wolsztyn nie należy do największych miast regionu, jest to ważny ośrodek handlowy i    siedziba spuścizny historycznej, sięgającej czasów, w których rozwijała się kultura wczesnołużycka. Powstało wokół klasztoru cystersów, przez wieki rozrastając się do dużego centrum handlu wełną, tekstyliami i nie tylko. Wolsztyn przyciąga odwiedzających zwłaszcza pięknym ulokowaniem. Leży bowiem na styku kilku terenów o wysokich walorach przyrodniczych, w tym Doliny Dojcy, Pszczewskiego i Przemęckiego Parku Krajobrazowego. O Wolsztyn warto również zahaczyć, wybierając się na Jeziora Zbąszyńskie.

W Wolsztynie skorzystasz z usług platformy Sendit. Jest to strona, umożliwiająca zamawianie tanich przesyłek kurierskich renomowanych przedsiębiorstw, na przykład DPD. Firma działa na skalę globalną, obsługując przesyłki do ponad 200 państw i terytoriów świata. Obsługa obejmuje zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Wolsztynie – tanio i na czas

Miasto należy do jednych z najprężniej rozwijających się ośrodków administracyjnych w zachodniej części województwo wielkopolskiego. Ma to znaczący wpływ na ilość nowych inwestycji i zakładanych przedsiębiorstw, co generuje również zapotrzebowanie na dobrego kuriera, na przykład DPD. Przesyłkę kurierską tego spedytora zamówisz za pośrednictwem portalu Sendit, oszczędzając nawet do kilkunastu procent w stosunku do cen na portalach kurierów.

Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, poszukujących sposobu na poszerzenie zasięgu, jak i indywidualnych. Sendit gwarantuje możliwość złożenia zamówienia bez zbędnych zobowiązań i długotrwałych umów.

Jak nadać przesyłkę z Sendit w Wolsztynie?


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wolsztyn – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej