DPD - oddział Wołów

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wołów DPD

Wołów jest ważnym ośrodkiem administracyjnym na Dolnym Śląsku. Leży w granicach województwa dolnośląskiego, będąc siedzibą powiatu wołowskiego i gminy miejsko-wiejskiej Wołów. Położone na Wzgórzach Trzebnickich, sąsiaduje z Parkiem Krajobrazowym Doliny Jezierzycy. W mieście zamieszkuje ponad 12 tysięcy osób.

Wołów – niewielkie miasto o długich tradycjach

Miasto powstało w XI wieku. Dzięki temu może poszczycić się statusem jednego z najstarszych miast Dolnego Śląska. Skomplikowana historia i przechodzenie z rąk do rąk kolejnych dynastii odcisnęło piętno na architekturze miasta. Wołów jest miejscowością o dużej liczbie zabytkowych obiektów, co przyciąga do niego licznych odwiedzających. Odwiedzając miejscowość, warto odwiedzić nie tylko zabytkowe kościoły i klasztor, ale również zamek piastowski, pałac, ratusz i liczne wille, rozsiane po całym mieście.

Na rynku wołowskim funkcjonuje platforma Sendit. To innowacyjne narzędzie, umożliwiające zamawianie tanich usług kurierskich renomowanych firm spedycyjnych, takich jak DPD. Jest to przedsiębiorstwo, cieszące się zaufaniem klientów na całym świecie z uwagi na szybkość i bezpieczeństwo dostaw. DPD ma zasięg globalny, obsługując przedsiębiorców i osoby prywatne w ponad 200 krajach i terytoriach świata.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD w Wołowie – tanio i szybko

Wołów jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w tej części Śląska. Sprawia to, że przedsiębiorcy i inwestorzy chętnie podejmują tutaj nowe inicjatywy. Generuje to zapotrzebowanie na rzetelne usługi kurierskie. Portal Sendit zapewnia dostęp do tego rodzaju usług w wyjątkowo niskich cenach – nawet o kilkanaście procent niższych niż na oficjalnych stronach kurierów.

Wysyłaj szybko i tanio z DPD w Sendit!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wołów – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej