DPD - oddział Wołomin

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wołomin DPD

Wołomin jest miastem wchodzącym w skład aglomeracji warszawskiej. Leży w granicach województwa mazowieckiego, będąc jednocześnie siedzibą powiatu wołomińskiego i gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Jest to średniej wielkości miejscowość – na stałe mieszka w niej około 37 tysięcy mieszkańców.

Wołomin – ważne miasto aglomeracji warszawskiej

Pierwsze wzmianki o Wołominie pojawiły się już w XV wieku, ale przez długi czas była to jedynie mało znacząca wioska. Później miasto stało się ważną częścią aglomeracji warszawskiej, Jego długa przeszłość odcisnęła się na zróżnicowanej architekturze. W Wołominie można znaleźć liczne wille i obiekty sakralne o wysokich walorach architektonicznych. Znajduje się tam również dom Zofii Nałkowskiej, wiele zabytkowych kamienic, a także cmentarz żydowski. Miasto jest miejscem zamieszkania wielu osób, pracujących na co dzień w Warszawie. Koleją mogą oni dotrzeć do centrum Warszawy w przeciągu kilkudziesięciu minut.

W Wołominie skorzystasz z portalu Sendit. To platforma, za której pośrednictwem zamówisz tanie przesyłki kurierskie renomowanych firm, w tym między innymi DPD. To popularny kurier o międzynarodowym zasięgu, obsługujący obecnie ponad 200 krajów i terytoriów świata. Z usług DPD korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. W Sendit zamówisz ich usługi nawet o kilkanaście procent taniej niż na oficjalnych stronach spedytorów.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD w Wołominie – szybko i tanio!

Ze względu na dogodną lokalizację, Wołomin jest miastem, które dynamicznie się rozwija. Rozrastanie się stolicy powoduje, że wiele osób decyduje się zamieszkać w tej części aglomeracji, zamiast w centrum Warszawy. Pojawianie się nowych przedsiębiorstw, jak również wzrost populacji Wołomina, generuje zapotrzebowanie na usługi kurierskie DPD i innych renomowanych firm. Z Sendit zamówisz ich usługi tanio i bez zobowiązań – nie musisz podpisywać długotrwałych umów!

Jak korzystać z DPD przez Sendit w Wołominie


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wołomin – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej