DPD - oddział Wołczyn

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wołczyn DPD

Wołczyn jest niewielkim miastem, zlokalizowanym w województwie opolskim. Przynależy do powiatu kluczborskiego, stanowiąc jednocześnie siedzibę gminy miejsko-wiejskiej. Wołczyn leży na Nizinie Śląskiej, a zamieszkuje go zaledwie niespełna 7 tysięcy mieszkańców. Z jego obszaru bez trudu można dostać się do Opola, Kluczborka i innych miast województwa.

Wołczyn – niewielkie miasteczko o długiej historii

Miasto powstało na starym szlaku solnym, prowadzącym z Krakowa do Wrocławia. Jego długa historia sięga XIII wieku, kiedy to pojawiły się pierwsze wzmianki o osadzie. Wołczyn przez wieki zmieniał nazwy wraz z kolejnymi przejęciami śląskich krain. Miasto charakteryzuje się typowo śląską zabudową, a na jego terenie można napotkać na liczne zabytki, do których należą między innymi budynki Starego Miasta, obiekty sakralne i park miejski. W przeciwieństwie do pozostałych lokalizacji Niziny Śląskiej, miasto leży na terenie pofałdowanym, ze sporą ilością morenowych wzgórz.

W Wołczynie możesz skorzystać z usług platformy Sendit. Jest to strona, oferująca tanie przesyłki kurierskie różnych firm spedycyjnych. Należy do nich DPD, renomowany kurier o globalnym zasięgu. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, firma dostarcza obecnie przesyłki do ponad 200 krajów i terytoriów. DPD obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Za pośrednictwem Sendit zamówisz jej usługi aż o kilkanaście procent taniej.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Wołczynie za niewielką cenę!

Wołczyn jest jednym z szybciej rozwijających się miast tej części województwa. To sprawia, że usługi rzetelnego kuriera na jego terenie stają się coraz bardziej pożądane. Portal Sendit współpracuje z klientami biznesowymi, oferując usługi spedycyjne firmy UPS i innych popularnych kurierów w atrakcyjnych cenach. Korzystając z naszych usług, nie musisz podpisywać umowy na długotrwałą współpracę.

Jak wysyłać z Sendit w Wołczynie?


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wołczyn – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej