DPD - oddział Wolbrom

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wolbrom DPD

Wolbrom to miejscowość leżąca w granicach województwa małopolskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie, przynależąc do powiatu olkuskiego. Leży nad Zalewem Wolbromskim, na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Wolbrom jest ważnym ośrodkiem przemysłowym regionu.

Wolbrom – miasteczko o bogatej historii

Mimo niewielkich rozmiarów, Wolbrom może poszczycić się dobrze funkcjonującymi zakładami przemysłowymi i bogatą historią, sięgającą XIV wieku. W mieście można zwiedzić liczne zabytkowe obiekty sakralne, a także budynki, pozostałe po zamieszkującej tu przez stulecia społeczności żydowskiej. Wolbrom cechuje się również interesującą architekturą, pełną kamieniczek z XIX wieku. Miejscowość przyciąga odwiedzających także malowniczym położeniem na terenie Jury.

W Wolbromiu skorzystasz z portalu Sendit, za pośrednictwem którego możliwe jest dokonanie zamówienia na przesyłkę kurierską większości najpopularniejszych firm spedycyjnych – w tym również DPD. To międzynarodowe przedsiębiorstwo, cieszące się popularnością ze względu na jakość usług i szybki, bezpieczny transport. Dzięki globalnemu zasięgowi, DPD zapewnia kompleksową obsługę przesyłkową zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Wolbromiu – tanio, szybko i bezpiecznie

Wolbrom jest miastem o dużym znaczeniu dla regionu ze względu na rozwijający się tam przemysł gumowy, metalowy i drzewny. Z tego względu liczba inwestycji i nowych przedsiębiorstw w miejscowości stale wzrasta. To powód, który generuje zwiększone zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Platforma Sendit umożliwia przedsiębiorcom współpracę z kurierem DPD i innymi firmami spedycyjnymi bez podpisywania długotrwałych umów i innych zobowiązań.

Dzięki różnorodności firm, z którymi współpracujemy, oferowane przez Sendit usługi kurierskie są wyjątkowo tanie – ceny osiągają nawet o kilkanaście procent niższą wartość niż w przypadku oficjalnych stron przedsiębiorstw spedycyjnych. Jednocześnie gwarantujemy bezpieczeństwo i najwyższy standard przesyłki.

Jak nadać przesyłkę z Sendit w Wolbromiu?


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wolbrom – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej